Jiskra Hazlov – Most B
2:6 (2:3)

Juniorku posílila pětice hráčů z áčka: Jan Procházka, Ondřej Prášil, Patrik Gedeon, Jaroslav Škoda, a také francouzský mladík Brandon Mabiala.

První minuty byly na hřišti posledního celku soutěže pořádně divoké. V 18. minutě byl stav už 2:2, když hosté dvakrát dotahovali náskok Hazlovských. Další útočné nájezdy už ovšem Mostečtí domácím nedovolili a čtyřmi brankami rozhodli zápas jednoznačně ve svůj prospěch.

“Začali jsme „excelentně“, ani jsem se nestačil divit. Ty rychlé branky pramenily z naší nepozornosti, nepohlídali jsme si ofsajdovou linii a nechali domácí útočníky chodit samotný na brankáře Krystyníka. Ale od 18. minuty jsme už domácí k ničemu nepustili, naopak další šance jsme ještě zahodili. Odjeli jsme na zápas jen s třinácti hráči a navíc se ještě v prvním poločase zranil Tomáš Havel, má zlomený kotník. V Hazlově mají hrozně úzké hřiště, těžko se tam kombinuje. Nakonec jsme to zvládli s přehledem. Doufám, že budeme v podobném světle pokračovat už ve středu doma proti Bohemce, kdy by nás zase měli posílit kluci z áčka a že se vrátíme zpět do horní poloviny tabulky, kam patříme,“ řekl po zápase trenér Jiří Černý.

Branky Mostu: 4. Škoda, 18. Havel, 29. Prášil, 46. Milo, 62. Gedeon, 80. Olah.

Sestava Mostu: Krystyník – Režný, Procházka, Olejník, Němec – Prášil, Gedeon, Škoda, Přibyl – Havel (43. Olah), Milo.

Martin Chládek