V kvalitní konkurenci 7 týmů Litvínovští skvělými výkony dokázali celý turnaj vyhrát a zaslouženě získali celkové 1. místo. Navíc domácí Jakub Jurkovič byl vyhlášený nejlepším střelcem turnaje. Turnaje na Koldumu se zúčastnilo 7 týmů – Štětí, Litvínov, Proboštov, Louny, Chomutov, Bohemians 1905 a Duchcov. Hrálo se v jedné aréně obehnané florbalovými mantinely, systémem každý s každým. Hrací doba byla 15 minut a v poli hrálo pět hráčů a brankář.

Výsledky FŠ Litvínov:

FŠ Litvínov – FK Duchcov 5 : 0
Branky a asistence : Zemánek (-), Fiedler (Lišková), Zemánek (Loukota), Lišková (Činoveský), Zemánek (Fiedler).

FŠ Litvínov – Mondi Štětí 12:0
Branky a asistence : Činoveský (-), Jurkovič (Zemánek), Zemánek (-), Jurkovič (Činoveský), Lišková (Loukota), Šilhavý (Potluka), Ferianc (Potluka), Jurkovič (Fiedler), Novák (Lišková), Šilhavý (Koudelka), Potluka (Beran), Činoveský (Jurkovič).

FŠ Litvínov – Proboštov 2:3
Branky a asistence : Lišková (Novák), Fiedler (Lišková).

FŠ Litvínov – FK Louny 6:0
Branky a asistence : Zemánek (Činoveský), Jurkovič (Činoveský), Radoš (Loukota), Jurkovič (Jonáš Jáchym), Havlínová (Loukota), Potluka (Ferianc).

FŠ Litvínov – FC Chomutov 6:0
Branky a asistence : Fiedler (Zemánek), Lišková (Radoš), Potluka (Koudelka), Jurkovič (Zemánek), Ferianc (-), Potluka (Ferianc).

FŠ Litvínov – Bohemians 1905 4 : 0
Branky a asistence : Činoveský (Jurkovič), Havlínová (-), Zemánek (Jonáš Jan), Jurkovič (Fiedler).

„Z našeho pohledu se turnaj velice vydařil. Všichni hráči, až na zápas s Proboštovem, makali na 100 procent a výkony byly vynikající, hlavně tři poslední utkání (Louny, Chomutov a Bohemians) ukázali naší sílu. Jsem rád, že to pověstné vystřízlivění přišlo téměř na začátku turnaje. Od té doby byly výkony dokonalé a vyvrcholilo to utkáním s Bohemians 1905. Musím všem hráčům a hráčkám poděkovat za předvedený výkon a za krásný sportovní zážitek, který jste pro nás trenéry a rodiče předvedli," hodnotil litvínovský kouč Jan Novák.

Sestava vítězů: Jonáš Jan, Švarc Roman – Fiedler Jonáš, Jonáš Jáchym, Zemánek Ludvík, Činoveský Jan, Jurkovič Jakub – Novák Zbyšek, Radoš František, Lišková Tereza, Havlínová Nela, Loukota Tomáš – Šilhavý Václav, Beran Petr, Potluka Zdeněk, Ferianc Jiří, Koudelka Antonín. Trenéři: Novák Jan, Novák Zdeněk. Vedoucí: Radoš Michal.