Šestadvacetiletý obránce patří po úvodních třech kolech do základní sestavy Severočechů a také jeho zásluhou drží baníkovci po třech odehraných kolech nulu na kontě obdržených branek. V sobotu míří mostečtí fotbalisté na půdu jihočeského Táborska, kde chtějí opět bodovat. Tam se hraje v 17.00 hodin.

S jakým cílem jdete do utkání s Táborskem?

Jedeme určitě s cílem naplno bodovat. Chceme potvrdit výsledky z předcházejících zápasů, ve kterých jsme uspěli.

Co můžete od Táborska očekávat? Nejspíš další nepříjemný a nevyzpytatelný soupeř, souhlasíš?

Soupeř je velice kvalitní. Určitě bude chtít potvrdit tři body z Hradce a doma vyhrát. Nečeká nás nic jednoduchého.

Na Vltavínu jste dobývali branku, v sobotu se dá očekávat, že budete čekat spíše na brejky. To by vám mohlo sedět.

Nebudeme chtít být zalezlí na vlastní polovině. Chceme hrát v každém zápase aktivně dopředu a soupeře napadat . Samozřejmě vše začíná ze zajištěné obrany.

Za tři zápasy jste ještě neinkasovali. Pro celý tým a především pak pro obranu to musí být správná motivace – prodloužit sérii, je to tak?

Chceme hlavně vyhrát. Jestli bude opět nula, to je už pro nás pouze bonus, který určitě potěší. Velikou zásluhu na tom má zatím určitě Jarda Belaň, který nás hodně podržel v úvodních zápasech.

Tobě bude chybět parťák ze stoperské dvojice. Ondřej Běloušek dostal v zápase se Zlínem červenou kartu. Bereš to jako velikou komplikaci?

Ondra Běloušek je kvalitní fotbalista, který chybět bude. Ale pořád máme v týmu hodně hráčů, kteří Ondru dobře zastoupí a snad si povezeme tři body.

Denis Kejkrt