Nefotbalové počasí a domácí porážka. Takový byl obraz dalšího kola druhé fotbalové ligy z pohledu FK Baník Most. Mostečané chtěli na domácím stadionu v Souši potvrdit tři body z Čáslavi. Proti Sokolovu se jim to ale nepovedlo.

Paradoxně to byli ale Severočeši, kdo na Souši tvrdil muziku. Už po pěti minutách hry protáhl povedenou ranou hostujícího Zachardu Schut. Pak se snažil prosadit domácí Martin Knakal, proti kterému vyběhl v dresu Sokolova bratr Petr, ale ani Knakalova snaha branku nepřinesla.

Sokolov se k výraznější příležitosti dostal až po čtvrt hodině hry, ale dalekonosná střela Javorského byla pro Palečka lehkou kořistí. Velkou šanci měl pak i domácí Danoski, který využil zaváhání sokolovské defenzivy, ukradl míč Zachardovi, ale při střele do prázdné branky minul.

Ve druhém dějství, ale začali být hosté nebezpeční. Už ve 49. minutě přetavili centr ze standardní situace v branku. Deštivé počasí v té době už definitivně proměnilo hřiště v mokřad a kombinace vázla. Brankovou pojistku přidali Sokolovští v 83. minutě, když Paleček nešťastně vyrazil Čadovu střelu a ležící střelec míč dopravil zpět do branky.

FK Baník Most – FK Baník Sokolov 0:2 (0:0)

Branky: 49. P. Knakal, 83. Čada. ŽK: Lafrance, Danoski – Dittrich, P. Knakal, Javorský, Duchnič, Vaněček. Rozhodčí: Lerch – Zlámal, Vnuk. Diváci: 385.

Most: Paleček – M. Knakal, Bohata, Lafrance, Rosendo – Rusetski (46. Jendruščák), Schut, Jedinák, Oboya – Danoski (78. Badalyan), Franěk (64. Hofmann). Trenér: Aňon.

Sokolov: Zacharda – Šmerda (46. Kaplan), Kura, P. Knakal, Hanzlík - Podrazký, Čada, Javorský (90.+1 Blažek), Dittrich (88. Studík), Vaněček - Duchnič. Trenér: Látal.