Osm branek padlo v přípravném utkání FK Teplice a Baníku Most. Svěřenci Petra Rady, kteří jsou na soustředění v krásném areálu v Modré nakonec vyhráli 5:3.

Neuběhla ani minuta a teplické dostal do vedení po dorážce Štěpán Vachoušek. Mostecký Janovski sice vyrovnal, první půle patřila jednoznačně Teplicím. Po dvou standardních situacích se nejprve prosadil Vaněk a po nepřehledné situaci také Vondrášek.

První dějství ukončil parádní rybička Vachouška, který tak dal Teplicím vedení 4:1.

Ve druhé půli, kdy oba týmy kompletně prostřídaly, Most zabral a začal soupeři zatápět. Nejprve se krásně z trestného kopu trefil Černý, který vymetl šibenici. Následně Janovski vymyslel skvělou přihrávku na Frnocha, který se prosadil mazáckou kličkou.

Mladý celek Baníku se vyrovnaní nedočkal, naopak po zbytečném faulu proměnil pokutový kop teplický rychlík Mahmutovič a uzavřel skóre na konečných 5:3.

FK Teplice – FK Baník Most 5:3 (4:1)

Branky: 1. a 45. Vachoušek, 20. Vaněk, 37. Vondrášek, 90.+6 Mahmutovič z pen. – 12. Danoski, 64. Černý, 73. Frnoch.

Teplice v I. poločase: Pechatý - Vondrášek, Lukáš, Vaněk, Pícha - Jindráček, Ljevakovič, Česlák, Vůch - Vachoušek, Došek.

Teplice ve II: poločase: Pechatý - Krátký, Matula, Siva, Rosa - Jungr, Čajič, Kalivoda, Lácha - Melunovič, Mahmutovič.

Most v I. poločase: Pokorný – Jendruščák, Bohata, Hofmann, Řehák – Klasna, Christof, Rosendo, Bednář – Danoski, Vodička.

Most ve II. poločase: Aschenbrenner – Brunza, Beran, Tancoš, Nguyen – Sláma, Christof (70. Hofmann), Nikovski, Černý – Frnoch, Vodička (65. Danoski).