Most – Liberec 0:1

Poločas: 0:1

Liberec se dostal do vedení hned v úvodu zápasu, když se v deváté minutě prosadil Razinevičius, který obešel Procházku a z blízkosti nedal Svobodovi šanci. To však nebylo ze strany hostí vše. Minimálně další dvě tutovky spálil Smetana a ani to nebylo ze strany hostí vše. Naštěstí pro Most zápas až do 70. minuty byl jen 0:1.

I domácí si vytvořili několik šancí, a to hlavně Tomáš Pešír, ale tyto pokusy rozhodně neměly takovou váhu jako libereckého týmu. Velký závar byl vidět v 67. minutě, kdy liberecký tým podržel brankář Hauzr. Most si v posledních 15. minutách zápasu vytvořil ohromný tlak, ale nedokázal z něj vytěžit tolik potřebnou vyrovnávací branku. Jeho šance na záchranu v lize klesl na bod mrazu.

Branky: – 9. Radzinevičius

Most: Svoboda (3)– Trubila (2-) (87. Bogdanov), Webster (3), Jamrich (3) (25. Čermák), Procházka (3) – Škoda (3) (57. Da Silva (3)), Stožický (2-), Gedeon (2-), Pilař (3), – Pešír (2-), Rilke (3).

Liberec: 75. Hauzr (2-) – Matula (3), Polák (3), Košťál (2-), Liška (3)- Dočkal (2-), Dort (3), Bílek (3), Frejlach (2-) (90. Bejlb) – Radzinevičius (2) (87. Holeňák), Smetana (3) (64. Kerič (3)).

Rozhodčí: Kocourek – Pelikán, Dobrovolný. ŽK: 27. Pešír, 36. Stožický, 50. Webster, 60. DaSilva – 28. Frejlach, 51. Dort, 56. Matula, 85. Košťál. ČK: Diváci: cca 1000.