Střelecké trápení naštěstí ukončil ve 38. minutě Lácha. Na jeho dorážku hostující gólman už nedosáhl. Vedení 1:0 vydrželo mosteckým po změně stran do 54. minuty. V ní se prosadil Dominik Valenta a vytvořil tak domácím dvoubrankový náskok. V 63. minutě byl úspěšný Stožický – 3:0. Čtvrtou branku mosteckého týmu přidal v 89. minutě Denis Valenta. Hosté korigovali výsledek v poslední minutě nastavení, trefil se bývalý mostecký fotbalista Emil Rilke. Sečteno, podtrženo, hráči MFK v tomto utkání zaslouženě zvítězili 4:1.

Branky: 38. Patrik Lácha, 54. Dominik Valenta, 63. Vlastimil Stožický, 89. Denis Valenta – 90. + 2. Emil Rilke.

Sestava MFK: Cafourek – Tancoš, Michal Macháček, Denis Valenta, Stožický, Vait (61. Zdeněk Macháček), Kasal (76. Jakub Šedivý), Rubeš (64. Šoupa), Milan Macháček (32. Záruba), Dominik Valenta, Lácha. Trenér : Josef Tancoš.

Souš naplno bodovala podruhé v řadě

Podruhé za sebou vybojovali tři body fotbalisté divizního Baníku Souš. Tentokrát se jim dařilo na trávníku předposledních Hrobců, kde přesvědčivě vyhráli 5:1 (4:0). Střelecky Souš táhl dvougólový Zápotocký, po trefě přidali Popelka, Štefko a Dolejší z penalty.

Další výsledky z víkendu:

Kr. přebor: Neštěmice – Jiřetín/Litvínov 3:2 (1:0) Góly hostů: Hlaváček, Flemmr.

A. třída B: Kopisty – Spořice 4:1 (2:1) Góly domácích: Kocúr, Brejchal, Jankovič, Krákora.

B. třída C: Černčice – Braňany 1:0 (0:0), Obrnice – Lom 4:1 (2:1) Góly: Pyskatý 2, Zaspal V., Kadlec – Vaňo.

Sdružený okresní přebor – skupina Východ:

Havraň – Polerady 4:2 (2:1), Kopisty B – Obrnice B 5:2 (2:0), Jiřetín B – Údlice B 9:0 (7:0), Meziboří – Bečov 5:0 (2:0)