Je sice pravdou, že ze čtyř utkání, odehráli mezibořští tři doma a jakmile vyjeli ven, tak prohráli. Minulý víkend totiž podlehli v Lounech tamnímu béčku. Jako oponenta k předešlým dvěma větám lze přiřadit herní projev a nasazení SFK.
SFK Meziboří - TJ Sokol Obrnice 7:2 (4:1)
Skutečně je to tak. Na hru Meziboří radost pohledět a kdyby se v neděli postavilo toto mužstvo proti slavné Amfoře místo staré gardy, tak by celebrity na 99% odjeli s pořádným nášupem.
Za soupeře se ovšem v neděli představily Obrnice. Nováček soutěže, který neměl skupinou B „ošlehané“ borce moc potrápit. A tak se také stalo.
Již v 5. minutě se za domácí prosadil Lenc. Protivník dokázal zásluhou kapitána Braniše vyrovnat, ale to bylo na předlouhou dobu všechno z pozitivního repertoáru obrnických.
Po zbytek první půle si Meziboří hrálo svou hru a vlastně rozhodlo zápas.
Ve 25. minutě se domácí veterán Viktora zasloužil o možná nejhezčí gól sezóny.
Brankáře Šüttö překonal přímo z rohového kopu. Do odchodu do šaten se domácí předvedli v dobrém světle ještě dvakrát a to díky dalekonosné střele Husmana a poté úspěchem Pígla.
Druhé dějství bylo více prosvíceno sluncem.
Dva hráči městečka z úpatí Krušných hor navíc podruhé rozvlnili síť. Byli to Pígl, jenž využil centr Kovaříka, a Viktora.
Jako první se však ve druhém dějství v 50. minutě brankou prezentoval Kohout. Jasnou výhru Meziboří už narušil pouze střídající hráč Moravčík, jenž zaznamenal druhou trefu svého celku.
Sestava Meziboří: Beran, Viktora, Liboměrský Jiří, Suchánek, Kovařík, Bouzek, Kohout, Liboměrský Jan, Pígl, Husman, Lenc P.
Připraveni byli: Lenc M., Petrselka, Červinek, Neubert, Vogeltanz, Heimráth.
Sestava Obrnic: Šüttö, Hladík, Ďurmek, Tóth, Ludačka P., Duchoň, Zácný, Fišer, Braniš, Pilař, Lukeš.
Připraveni byli: Ludačka R., Fartág, Moravčík, Uher.