Tuchořice – Litvínov B 1:1 (0:0)
Utkání začal Litvínov drtivým tlakem, už ve 4. minutě nastřelil břevno, za poločas měl další dvě vyložené šance. „K bodu nám výrazně pomohl brankář Josef Novák, který zlikvidoval i samostatné úniky soupeřových útočníků. Litvínov byl herně lepší, přehrávali nás. Náš tým s obrannou taktikou už nastoupil, snažili jsme se hlavně bránit a nedělat vzadu chyby,“ uznal kvality soupeře trenér Tuchořic Martin Brynda.
„Je to trochu paradox, remizovat s týmem, který se pere o záchranu, na druhou stranu, jsme se ale vrátili na zem. Je lepší ztratit body teď v začátcích než později se silnými soupeři, kteří nás v dalších kolech čekají,“ sdělil trenér litvínovského béčka Pavel Burda.
V týmu Tuchořic se po dvou měsících vrátil na místo stopera Pavel Procházka a jeho výkon rovněž pomohl k precizní obraně, řekl trenér.
Přestože Litvínov byl lepší, vedení se ujali domácí. V 64. minutě Jarolím vysunul Malého a ten překvapil favority. Ještě předtím nastřelil Jarolím vnější břevno, jiné šance už si domácí nevypracovali. Litvínov pak ještě vystupňoval tlak a v 75. minutě se dočkal vyrovnání. Výborný brankář ještě stačil první prudkou střelu vyrazit, ale na dorážku útočníka hlavou už byl krátký. Domácí pak cennou remízu ubránili. I když Litvínov jen remizoval stále se drží na špici tabulky soutěže s devatenácti body. Vstup do soutěže Litvínov hodnotí jako velmi vydařený.
„Vše pracuje jak má. Manšaft je skvěle semknutý a má výborný přístup i realizační tým skvěle pracuje,“ pochvaluje si Burda.