FK Litvínov - FC Nový Bor 1:0 (0:0)
Utkání nenabídlo divákům mnoho fotbalové krásy. Často nebyla k vidění kloudná přihrávka.V týmu domácích se hra opět neobešla bez zbytečných hádek, které jen dokazují, že mančaft trenéra Havlíka asi není taková parta, jakou by v této těžké situaci měla být.
Úvodní poločas skončil 0:0 na góly, ale 1:1 na „gólovky“. Jako první zahrozili litvínovští. Jejich Pour trefil balon ve skluzu, ale brankář Nového Boru Chadraba také dokázal rychle „upadnout“.
Na obou střídačkách zněla velmi peprná slova. Možná proto hráči vyráběli dost chyb. Podobně jako ve 39. minutě hráči Litvínova. Po rozehrání rohového kopu týmu hostí nechali Poledníka vymotat ze změti těl.
Ten ovšem dokázal z bezprostřední blízkosti napálit pouze tyč Meierovy svatyně.
Jestli si někdo myslel, že druhá půle bude úrodnější na fotbalové momenty, v určitých chvílích musel být spokojený. Zpřesnila se hra na obou stranách, i když k dokonalosti chybělo ještě hodně kroků. Každopádně už dorazil i gól. Domácí Jirka zahrával v 82. minutě přímý kop, ve vápně se k balonu dostal Svoboda a zajistil svým barvám vedení.
Na konci se netrpělivě čekalo na nápor a tlačení se před branku od hostí, to ale nepřišlo, a tak Svoboda nezajistil svou trefou jen vedení, ale také tři snad nejcennější body na světě.
Sestava Litvínova: Meier, Eliáš, Stožický, Cholenský, Pour, Dragoun, Demčenko, Pešek, Jirka, Svoboda, Vaculík.
Připraveni byli: Kříž, Hanousek, Hossinger, Ihracký, Perutka, Soldán.