O víkendu se na Mostecku opět naplno rozběhnou další fotbalové boje. Přinášíme přehled zápasů mosteckých týmů.

Druhá liga
Fotbalisté mosteckého Baníku o víkendu hrají. Důvodem je nominace hráčů z týmu soupeře na 1. fázi kvalifikace fotbalového Mistrovství Evropy v kategorii U19 v Bosně a Hercegovině.

Zápas Baníku Most na půdě rezervy pražské Sparty byl z výše uvedených důvodů odložen až na sobotu 13. listopadu Ostatní týmy z Mostecka a Litvínovska, které jsou zapojeny do fotbalového dění od divize až po okresní přebor, však zasáhnou do svých bojů dle plánovaného programu.

Divize skupina B
Kladno B - Most B (sobota v 10.15 hodin)
Děčín - Litvínov (neděle v 16.00 hodin)
Oba týmy potřebují body jako sůl, aby co nejdříve zacelily vznikající bodovou propast na mužstva směrem ke středu tabulky. Více šancí se dává přeci jen Litvínovským, u kterých skončil trenér Robert Žák a nahradil ho Vratislav Havlík. Litvínov hraje na půdě posledního Děčína, i když příznivci Mosteckých věří, že mladíci přetaví svou bojovnost v bodový zisk.

Krajský přebor
Lovosice - Souš (sobota v 10.15 hodin)
Horní Jiřetín - Modrá (sobota v 16.00 hodin)
Hráčům Souše byl domácí zápas proti Střekovu pro vytrvalý déšť odložen a v Lovosicích, které jsou aspirantem postupu by i bodík byl příjemným překvapením. Jiřetínští by domácí výhrou určitě rádi potvrdili body z Loun v souboji s poslední Modrou.

1. A třída skupina B
Ervěnice - Kopisty (neděle v 16.00 hodin)
Hosté se chtějí pokusit o zisk alespoň jednoho bodu, ale na půdě Ervěnic, které v posledním domácím utkání otočili nepříznivý poločasový stav 0:2 ve výhru, to bude moc těžké.

1. B třída skupina B
Havraň - Osek (sobota v 10.30 hodin)
Obrnice - Křešice (sobota v 16.00 hodin)
Trnovany - Bečov (sobota v 16.00 hodin)
Havraň zatím nedosahuje očekávaných výsledků a reputaci si může napravit s týmem, který boduje především v domácích zápasech. Vyrovnaný souboj se očekává v Obrnicích, kde by pověstným jazýčkem na vahách, mohlo být domácí prostředí. Bečovští v uplynulém kole poprvé vyhráli, a tak na hřiště posledních Trnovan pojedou velmi povzbuzeni a s touhou po dalších bodech.

1. B třída skupina C
Lenešice - H. Jiřetín B (sobota v 16.00 hodin)
Černčice - Meziboří (neděle v 16.00 hodin)
Lenešice disponují nejhorší obranou celé soutěže a ani před svými fanoušky se jim nedaří jako v minulosti, což by měla být výhoda jiřetínské rezervy. Mezibořští by rádi rozšířili své bodové konto, k čemuž by ovšem potřebovali vyprázdnit marodku a podat výkon na hranici svých současných možností.

Okresní přebor
Nová Ves - Lom (sobota v 14.00 hodin)
Kopisty B - Polerady (sobota v 16.00 hodin)
Mariánské Radčice - Havraň B (sobota v 16.00 hodin)
Brandov - Braňany (sobota v 16.00 hodin)
Program nejnižší soutěže zahájí loňský účastník krajské B třídy z Lomu v Nové Vsi v utkání, které slibuje vyrovnaný souboj. Za svými soupeři cestují dva největší uchazeči o příčku nejvyšší - Polerady a Braňany a v obou případech se očekává jejich tříbodový zisk. Vyhrát by měl i záložní tým Havraně nad Mariánskými Radčicemi v utkání, které bude odehráno na hřišti v Lomu.

Z mládežnického fotbalu, který stejně jako každý víkend nabízí velké množství zápasů, vybíráme tentokrát extraligový souboj starších a mladších dorostenců mosteckého Baníku proti svým vrstevníkům z Brna, kteří jsou po osmi odehraných kolech v kategorii těch starších na prvním místě. Zápasy mohou vidět ti diváci, kteří zavítají na stadion Josefa Masopusta v sobotu ve 13.00 hodin.