A nejedná se pouze o zájmový kroužek, ale dívky hrají oficiální soutěž pořádanou fotbalovým svazem ČR, konkrétně II. ligu starších žákyň.

„A díky výborné práci trenérů fotbalové školy, kteří se jim věnují, si vedou nad očekávání. Podzimní sezona litvínovských fotbalistek skončila velice úspěšně. Po první polovině soutěže jsou naše hráčky na prvním místě v dlouhodobé tabulce s luxusním náskokem 11 bodů na druhé Postoloprty," řekl za fotbalový klub Miroslav Otcovský.

Během pěti turnajů podzimní části ztratily pouhých 9 bodů ze šedesáti možných. I vzhledem k tomu, že se jedná o první sezonu dívčího fotbalu v Litvínově, jedná se o velký úspěch.

„Oddíl není uzavřen ani dívkám, které fotbal dosud nehrají, ale tento sport je láká a chtějí si ho vyzkoušet. Není nic jednoduššího, než zavolat trenérce Monice Polákové (tel.: 739 062 601) a domluvit s ní návštěvu tréninku, neboť v současné době dívky intenzivně trénují, připravují se na zimní halové turnaje a těší se na další zápasy," doplnil Miroslav Otcovský.

(ot, vev)