FK Litvínov - SK Rakovník 2:3 (1:2)

Někteří diváci ještě nestačili ani pořádně dosednout, když se ze hřiště po sto dvaceti sekundách ozývaly oslavné výkřiky. Hostující Mžourek dorazil míč za záda Meiera. Toto byl možná osudový moment.
Z plánované jízdy domácích za třemi body se stala „dotahovaná“. Ta navíc ve 24. minutě ještě nabrala na obrátkách, když Franěk vyhrál po rohu kolegy Poláška hlavičkový souboj s již zmiňovaným Meierem.
Na trávníku bylo nejvíce slyšet Vladimíra Peška.
Nad některými jeho slovními obraty by se měl zamyslet trenér Havlík a třeba týmu naordinovat společnou večeři s tím, že si všichni mezi sebou promluví a začnou se k sobě chovat tolerantněji.
Každou menší chybičku spoluhráče totiž dlouhovlasý pittbul oznámkoval slovem - nepříjemným slovem. Nic naplat. Pešek byl tím, kdo Litvínov vrátil zpět do hry.
Ve 41. minutě na sebe nalákal jak obránce, tak gólmana Šímu a ten byl tím, kdo kanonýra Litvínova fauloval. Sám postižený se odhodlal k důležité penaltě.
Díky rozvlnění sítě skončil poločas pro domácí o poznání méně hrozivě 1:2.
Druhá půle se pro fanouška víceméně odstartovala až v 76. minutě.
Do té doby bylo k vidění jen několik zmařených šancí, zejména na straně Litvínova. V inkriminované době přišel Rakovník kvůli červené kartě za protesty o Bláhu.
O čtyři minuty později se to podařilo druhé jedenáctce hráčů zúročit.
Ze skrumáže před brankou vyrovnal kapitán a bývalý „prvoligista“ Jirka. Výsledek se zdál být jasný, ale.....chyba lávky.
Ve třetí minutě nastavení dostali hosté jako dárek od hlavního sudího Chládka pokutový kop.
Svůj druhý gól díky ní vstřelil Franěk.
“Bohužel jsme prohráli zápas o šest bodů. Prvních dvacet minut mi přišlo, že tam byl strach z důležitosti utkání. V závěru pak přicházely neskutečné hrubky a hlavně jsme neobsadili jejich nejlepšího hráče, z čehož se posléze narodila penalta,“ zhodnotil zápas trenér domácích Vratislav Havlík
Sestava Litvínova: Meier, Eliáš, Stožický, Dragoun, Pour, Ihracký, Demčenko, Pešek, Jirka, Svoboda, Perútka.
Připraveni byli: Kříž, Polomský, Holub, Cholenský, Vaculík, Kohl.