Litvínov B nedal Spořicím šanci

SPOŘICE - V kabině litvínovské rezervy začíná být cítit krajský přebor. O víkendu Litvínov B zajel na hřiště druhého celku soutěže ze Spořic a čekal se boj. Litvínov ovšem neponechal nic náhodě a Spořice na jejich trávníku smetl už v prvním poločase a tabulku fotbalové A. třídy skupiny B vede o jedenáct bodů.

6.11.2007

Spořický Robert Schoř (tmavý dres) se gólově neprosadil. Litvínov B byl důsledný a jasně vyhrál 3:0.Foto: DENÍK/Ladislav Chlíbek

Spořice – Litvínov B 0:3 (0:3)
Litvínovští fotbalisté v této sezoně ještě nepoznali hořkost porážky, ztratili pouze dva body za remízu a i ve Spořicích dokazovali, že na čele 1. A třídy nejsou náhodou. Sen Litvínovských o krajském přeboru začíná mít jasné kontury.
První zákrok si připsal domácí brankář Kropáč proti střele Pošusty, na druhé straně odpověděl Schoř, který ještě v minulé sezóně oblékal dres FK SIAD Souš v krajském přeboru. Střelecky netratí ani ve Spořicích.
Skóre se poprvé měnilo ve čtrnácté minutě. Správně se mělo rozehrávat od domácí branky, ale rozhodčí nařídili rohový kop, po němž litvínovský Polomský vstřelil první gól zápasu - 0:1.
Spořickými ale inkasovaný gól nijak neotřásl a do svého soupeře se pustili pěkně zostra. Holub s Vašinou ale své šance k vyrovnání nevyužili a naopak ve 21. minutě si nikým neobsazený Ševčík naběhl na míč a vstřelil druhý gól hostů - 0:2. Hned po rozehrání se domácí mohli vrátit zpět do zápasu, Vašina ve velké šanci trefil jen tyč. Poté neuspěl ani Schoř. Místo toho, aby domácí vstřelili kontaktní gól, přišla 36. minuta, v níž spořický gólman špatně rozehrál, k míči se dostal volný Mai a ten Litvínovu zařídil tříbrankové vítězství. Výsledkem 0:3 také skončil první poločas.
Úvod druhé půle patřil domácím hráčům, ale jejich snaha ke snížení nepříznivého stavu byla marná. Hosté hráli pozorně v obraně a s vedením 3:0 byli nadmíru spokojení.
V 58. minutě navíc Kropáč vyběhl proti unikajícímu litvínovskému hráči, fauloval jej, dostal červenou kartu a jeho místo převzal Vlček.
Spořičtí si připsali ještě několik střel, ale na neprostupnou litvínovskou obranu nenacházeli recept. Když se svými střelami neuspěli Hoblu, Schoř, Vašina ani Rezek, skončil zápas poločasovým výsledkem 3:0 pro Litvínov.
Zajímavá byla statistika rohů: Spořice - Litvínov 14:8.
Neotřesitelná litvínovská rezerva se s podzimní částí soutěže rozloučí zajímavým regionálním derby s SK Kopisty příští sobotu.
Branky: 14. Polomský, 21. Ševčík, 36. Mai. Rozhodčí: Spišák, Cvachoušek, Hofmann. ŽK: 1:2. ČK:1:0. Diváků: 100.

6.11.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič ostatních speciálních 40 000 Kč

Řídící pracovníci stavebního provozu ŘEDITEL DIVIZE MONTÁŽÍ. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 40000 kč, mzda max. 60000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ŘEDITEL DIVIZE MONTÁŽÍ, Požadujeme:, - zkušenosti a spolehlivost, - řidičský průkaz sk B, - znalost problematiky otvorových výplní - hliník, plast je výhodou, - místo výkonu dle zakázek po celé ČR, Zaměstnanecké výhody:, - sleva na firemní výrobky a služby, - mobilní telefon, notebook, automobil i pro soukromé účely, Místo výkonu práce zaměstnance je ČR., HLÁSIT SE: Bc. Markéta Chromá, tel.: 476 000 192, e-mail: info@profifenstergroup.cz - zaslat životopis, osobně pouze po telefonické domluvě. Pracoviště: Profifenster group s.r.o.-1, Tiskařská, č.p. 12, 434 01 Most 1. Informace: Markéta Chromá, +420 734 275 277.

Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 100 Kč

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) ZEDNÍK. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 100 kč, mzda max. 120 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ZEDNÍK, Místo výkonu práce - Areál Unipetrol Záluží, Pracovitost, odpovědnost, spolehlivost, v případě potřeby časovou flexibilitu, praxe výhodou. Dobrý zdravotní stav, 2 roky praxe, bez vyučení 5 let praxe, ŘP sk. B - výhodou, Po zapracování smlouva na dobu neurčitou., HLÁSIT SE: Vaníček Daniel, tel.: 602 441 314, e-mail: info@stanbud.cz, osobně po telefonické domluvě. Pracoviště: Stanbud, s.r.o.-1, 436 01 Litvínov 1. Informace: Daniel Vaníček, +420 602 441 314.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 30 000 Kč

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) ŘIDIČ C+E. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ŘIDIČ C+E, POŽADUJEME:, - řidičský průkaz sk. C+E, - platný profesní průkaz, - SOU nebo SŠ vzdělání, - pracovní zkušenost na obdobné pozici, - základní znalost práce na PC, - odpovědnost, loajálnost, zručnost, přesnost, spolehlivost, iniciativa, - časová flexibilita, NÁPLŇ PRÁCE:, - kontrola přepraveného zboží dle dodacích listů, - kontrola zboží při nakládce, - péče o svěřený dopravní prostředek, - spolupráce s oddělením logistiky, - případná výpomoc ve skladu, Zaměstnanecké výhody: příplatky za docházku, dlouhodobá pracovní příležitost v dynamicky se rozvíjející společnosti, možnost dalšího vzdělávání, HLÁSIT SE: Rysová Hana, e-mail: hana.rysova@sapril.cz, do předmětu uvádějte název pozice: Řidič C+E.. Pracoviště: Sapril people s.r.o.-3, Nádražní, č.p. 557, 436 01 Litvínov 1. Informace: Hana Rysová, .

Výroba - Výroba Seřizovači 25 000 Kč

Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů SEŘIZOVAČ (VSTŘIKOLISU). Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: SEŘIZOVAČ (VSTŘIKOLISU), Požadavky:, - vyučen v oboru strojírenské zařízení, zkušenosti s technologií vstřikování plastů, Náplň práce:, - výměna forem, rozjezd výroby, nastavování parametrů stroje, HLÁSIT SE: Nádeníček Roman, tel.: 730897163, 774174583, e-mail: roman.nadenicek@todexauto.com, renata.sevcikova@todexauto.com- zaslat životopis, osobně ve firmě adresa: Obchodní 22, Most-Velebudice pan Martin Lukáš. Pracoviště: Todex company services s.r.o. - most, Obchodní, č.p. 22, 434 01 Most 1. Informace: Roman Nádeníček, +420 730 897 163.

MFK (v modrém) v pohárovém zápase s Brozany.
6

MFK v poháru skončil. Souš hraje s Rakovníkem už v pátek

Přípravný zápas Litvínova s extraligovým nováčkem z Karlových Varů.
12

Litvínov hrál v přípravě poprvé doma. Diváci viděli výhru a devět gólů

-

Mladí hokejisté na víkendovém turnaji opět uctí památku tragicky zesnulého hráče

Litvínov /PROGRAM/ - O víkendu proběhne na Zimním stadionu Ivana Hlinky tradiční letní turnaj juniorů, který nese jméno po tragicky zesnulém Petru Kalivodovi. Turnaj odstartuje v sobotu a skončí v neděli odpoledne.

Štěrba ze Sigmy před největším duelem kariéry: Čekáme jiný zápas než doma

/OD ZVLÁŠTNÍHO ZPRAVODAJE DENÍKU/ Ještě na jaře sledoval tažení olomouckých fotbalistů za pohárovou Evropou jen z lavičky. Navíc z té karvinské, kde obránce Jan Štěrba hostoval, ale kýženého herního vytížení se nedočkal. Dnes nastoupí v kazašském Almaty k jednomu z největších zápasů své dosavadní kariéry.