Poslední Litvínov totiž vyjíždí na hřiště teplické rezervy, která je druhá v tabulce. Hraje se od 10.15 hodin. Další zástupce v divizi B FK SIAD Most B bude doma v Braňanech hostit tým nováčka z Hazlova. Tady se hraje v sobotu od 10.15 hodin.
Prolomí už konečně FK SIAD Souš v krajském přeboru šňůru smůly? To zjistí mostečtí fandové na domácím hřišti v sobotu od 16 hodin. Jako fotbalový host sem přijede celek Tatranu Kadaň.
Regionální derby se na Mostecku chystá ve fotbalové A. třídě skupiny B. Lídr tabulky Litvínov B bude na domácím hřišti v Hamru hostit celek Horního Jiřetína, který zaujímá v tabulce 6. příčku. Tady se hraje v sobotu od 16 hodin. Doma se představí také třetí místní celek soutěže a to Kopisty. Ty mají z minulého kola co napravovat. Tentokrát na jejich hřiště přijede mužstvo Tuchořic, které se zatím pohybuje v sestupovém pásmu. Hraje se taktéž od 16 hodin. Regionální derby se zajímavým nádechem bude ke zhlédnutí i ve fotbalové B. třídě skupiny C. V neděli se na hřišti Souše B představí Havraň. Ta už potřebuje body jako sůl a protrhnout síť s nepřesvědčivými výsledky minulých kol. Souš B minule vysoko porazila Obrnice. Hraje se od 16 hodin. Ve stejné soutěži bude doma hrát mužstvo Meziboří. To přivítá nováčka ze Strupčic. Hraje se v tradičním čase v neděli od 10.30 hodin. Doma hraje i Bečov. V sobotu přivítá od 16 hodin celek Kadaně. Obrnice na svém domácím hřišti v Havrani změří v sobotu od 10.30 hodin síly s Postoloprty.
V okresním přeboru budou Obrnice B hrát v Poleradech proti béčku Kopist. Zápas začíná v sobotu od 16 hodin. Horní Jiřetín B doma přivítá v neděli od 16 hodin celek Polerad a Brandov změří v sobotu od 16 hodin síly s celkem Nové Vsi v Horách.