Domácí Kopisty potřebovaly nutně zvítězit, aby udržely čelo tabulky, které zajišťuje postup do vyšší soutěže. Hosté ale nepřijeli zápas jen odchodit.
Důležitost utkání byla od začátku cítit na hřišti i mimo něj. Úvod vyzněl jasně lépe pro Kopisty, které si vytvořily výrazný tlak a několik brankových příležitostí. Odměnou jim byla až šťastná branka, kterou si do vlastní sítě nasměroval hostující obránce Svoboda.
Hra se postupem času vyrovnala a osmělili se také hosté, kteří si vytvořili několik šancí, z nichž jednu zaslouženě proměnil hlavičkující Berka po pohledné křídelní akci.
Ve druhém poločase byla hra naprosto vyrovnaná a přinesla velmi zajímavou hru ve vysokém tempu. Domácí potřebovali bodovat naplno a hru postupně otevírali, čímž poskytli prostor pro havraňské brejky. Hostujícím útočníkům se také podařilo několikrát podniknout nebezpečný výpad, ale ke své smůle žádný z nich nevyjádřili gólově. Kopisty nakonec vysvobodila až branka kapitána Fouse z trestného kopu z poslední minuty, kdy se centrovaný míč nečekaně stočil do hostující branky. Havraň už neměla čas na odpověď a domácí celek tak udržel vedoucí příčku.

Sestava Kopist: Hanzlík – Vasovčák, Fous, Kadlec, Šejstal – Bruský, Hegr, Štěpnička, Lovíšek – Hrdý, Čermák.
Trenéři: Konopík, Veverka.
Sestava Havraně: Gašparín – Svoboda, Nájemník, Vorlíček, Remuta – Haušild, Markovič, Bořík, Rain – Holý, Berka.
Trenéři: Duchoň, Hrubý.