Viktoria Ledvice – SK Kopisty 3 : 1 ( 3 : 1)

V úvodu střetnutí byli mírně aktivnější hosté, kteří se dobrou kombinací tlačili před branku soupeře. Ten je však nepouštěl do zakončení a sám se připomněl a hned gólově na konci první desetiminutovky, kdy šel po standartní situaci do vedení. Obraz hry se ani pak nezměnil. Hosté se snažili o vyrovnání, což se jim nepodařilo ani z penalty za sražení Hriba domácím brankářem. Ledvičtí pak podnikli dva rychlé útoky a posunuli průběžný stav na hrozivých 0 : 3 z pohledu hostí. V obou případech se pod góly podepsala obrana Kopist svou výrobnou hrubek. V závěru se podařilo Vopatovi snížit a trochu zdramatizovat druhou část.

Po přestávce byl přihlížejícím divákům nabízen dobrý fotbal. Hosté častěji drželi balon na svých kopičkách, vypracovali si i několik šancí, ale rozvlnit síť za domácím brankářem se jim už nepodařilo. A protože stejně neúspěšní byli i jejich hostitelé poločasový výsledek se už nezměnil.

„Utkání poznamenali chyby naší defenzivy v první půlhodince. Jinak jsme přispěli, určitě rovným dílem k solidní úrovni zápasu a je škoda, že jsme jej nedokázali brankově ještě více zdramatizovat,“ mrzelo trenéra Kopist Václava Veverku.

Sestava Kopist: Jelínek – Petrovec, Zaspal, Fous, Šejstal – Vopat, Malina. Hegr, Lovíšek – Štěpnička, Hrib.

Náhradníci: Hanzlík, Mišák, Vasovčák, Jarolím, Karas, Dolejš.