Mostecký trenér Jiří Černý zřejmě potrestá celý tým pokutou. SK Český Brod – FK SIAD Most B 6:0 (3:0)

Sestava Mostu: Krystyník – Přibyl, Němec, Jamrich, Olejník (35. Havel) – Loos (64. Olah), Horský, Schut, Ilavskij – Brandon (73. Zubr), Milo.

Trenér: Jiří Černý. Asistent: Robert Kopas

Vedoucí týmu: Vít Šíma.

B-mužstvo posílilo pět hráčů z širšího kádru ligového áčka: Ladislav Jamrich, Petr Loos, Lukáš Schut, Petr Ilavskij a Mabiala Brandon.

Ani oni však na nepovedeném vystoupení nedokázali nic změnit. Mostečtí v každém poločase inkasovali tři branky. Jiří Černý, trenér mostecké juniorky: “Mančaft mě hodně zklamal. Celkově špatný přístup k zápasu, hrubá nekázeň. Jsem nespokojený s celým týmem a hlavně s hráči, kteří nás posílili z áčka. O nikoho jsem se nemohl opřít. Když srovnám tohle utkání se zápasem s Chomutovem z minulého týdne, tak mi přišlo, že hrála jiná jedenáctka. Přitom až na jednu změnu nastoupila úplně stejná sestava. Už o poločas, za stavu 3:0, jsem klukům říkal, že pokud se naše hra markantně nezlepší, tak celej mančaft ocením pokutou. A v druhý půli jsme dostali další tři góly… Jsem hrozně zklamanej.“

Juniorka má na svém kontě po sedmnáctém odehraném kole 29 bodů a i přes vysokou prohru zůstává v tabulce na pátém místě. Další a snad také povedenější soutěžní duel odehraje mostecká rezerva v sobotu 29. března, kdy na stadionu v Braňanech od 10:15 hostí celek Horní Měcholupy.


MARTIN CHLÁDEK