Na další halový turnaj jela přípravka FK Baník Most (ročník 2004) do Karlových Varů.

Vzhledem k přetrvávající velké marodce se jelo do Varů bez pomyšlení na medaile. V tomto turnaji se utkaly tyto týmy: FC Karlovy Vary, FK ČL Neštěmice, FK Baník Most, FK Viktoria Marianské Lázně, FK Sokol Žlutice, FK Spartak Chodov, Tatran Kadaň.

Pro mostecké kluky začínal turnaj zápasem s tradičním rivalem Neštěmicemi a také se podle toho odvíjel jejich vzájemný duel.

Díky bojovnosti skončil zápas vítězstvím pro Baník. I druhý zápas Mostečané vyhráli.

Ve třetím zápase s Mariánskými Lázněmi se klukům nedařilo střelecky a prohráli 3:0. Také v dalším duelu s Chodovem prohrali baníkovští a to v poměru 3:1.

Ani tyto dvě prohry však mladým fotbalistům nevzaly chuť po vítězství a v dalších zápasech se již nedali zaskočit žádným soupeřem. Baníkovci vybojovali, s ohledem na spoustu nemocných dětí, vynikající druhé místo a medaile jim předávaly známé osobnosti českého fotbalu Tomáš Skuhravý a Josef Němec. Do Baníku však putovala ještě další krásná cena - za nejlepšího střelce turnaje, kterou získal Nikolas Charamza za 12 vstřelených gólů. Prvenství na turnaji získaly Mariánské Lázně, druhý byl už zmíněný Most a trojici uzavřely domácí Karlovy Vary.

Výsledky Baníku:

Baník Most - Neštěmice 4:3
Baník Most - Žlutice 2:0
Baník Most - Mar. Lázně 0:3
Baník Most - Chodov 1:3
Baník Most - Karlovy Vary 1:0
Baník Most - Kadaň 4:0
Baník Most - Tachov 3:0


Střelci Mostu: Charamza (12), Musil V. (1), Sebránek (1), Weihs (1). Další velký halový turnaj, s mezinárodní účastí, čeká na mladé naděje Baníku 5. března na teplických Stínadlech.

Monika Musilová