Žatec „B“ – Havraň 0:0
Hosté přijeli s odhodláním zlomit sérii čtyř zápasů bez vítězství, což bylo na hřišti vidět od úvodního hvizdu. Havraň si okamžitě vytvořila územní převahu, výborně kombinovala, hrála líbivý fotbal, chybělo však jediné – góly, i přesto, že nejméně dvě příležitosti hostí by se daly označit za stoprocentní.
Havraňský tlak však postupem času polevoval a do hry se začali dostávat také domácí, kteří si také vytvořili jednu vyloženou šanci, kterou však zastavil výborným zákrokem brankář Gašparin. Do kabin se tak odcházelo za bezbrankového stavu.
Úvod druhé půle patřil opět hostům.
Domácí se k míči dostávali prakticky jen při odkopech vlastního brankaře po spálených havraňských šancích. Jenže v sedmdesáté minutě přišel nešťastný okamžik. Předčasně do sprch se musel poroučet hostující stoper, který za oplácení faulu obdržel červenou kartu.
Havraň nesložila zbraně ani v deseti a i nadále si vytvářela brankové příležitosti, vstřelit vedoucí branku se jim však, stejně jako domácím, vstřelit nepodařilo. Utkání tak skončilo bez branek.
Havraň herně nepropadla, předvedla pravděpodobně nejlepší výkon v sezoně, mohla by však vypsat výběrové řízení na střelce, protože v Žatci si vytvořila nejméně deset možností, ze kterých by se dala vstřelit branka.
Havraňská střelecká potence tak prozatím patří k nejhorším v soutěži.
Sestava: Gašparin – Svoboda, Nájemník, Remuta, Mašek – Bláha, Hurčík, Bořík, Hortig – Berka, Markovič
Střídali: Tesař, Rakár, Jiří Rain
Trenéři: Duchoň, Hrubý.