„Favorita letošní sezóny bych hledal mezi trojicí celků Obrnic, Kopist a žateckou rezervou. Počkejme, ale ještě na hodnocení přípravy ostatních funkcionářů, neboť skoro se všemi při vzájemných střetnutích komunikujeme o tom jak to všude upadá díky nezájmu a přístupu mladých kluků zahrát si amatérský fotbal," říká za celek Havraně Jan Duchoň.

,,Co se týká kádrových změn u nás, tak díky tomu, že s většinou hráčů, které jsme před sezónou oslovili začíná komunikace: Za kolik? Tím končí naše námluvy hodně rychle. Razíme zásadu, že za zábavu, kam ještě většina kluků chodí nechodí platit nebudeme. Poslepovali jsme tak kádr s kluků, kteří finanční situaci u nás chápou a chtějí si pouze zahrát," vidí Duchoň.

Pozitivní je, že se trenérovi Hurčíkovi v době dovolených scházelo dostatek hráčů, jak na trénincích, tak i na přátelských utkáních, které Havraňští sehráli převážně s celky 1. A třídy se střídajícími úspěchy, což bylo dáno jak soupeřem, tak i nestálou sestavou.

„O konkrétních cílech a umístění tak nepřemýšlíme. Až samotná soutěž nám ukáže, na co budeme stačit. Tím hlavním je, abychom soutěž bez problémů dohráli a pokud na to budeme výsledkově i finančně mít, tak udržet mužstvo v krajské 1.B třídě i pro další sezónu," uzavírá před startem nového ročníku krajské B. třídy Jan Duchoň. Za Mostecko tam budou bojovat Kopisty, Havraň, Obrnice, Meziboří a nováček z Viktorie Lom.