Třetí kolo Krajského Satelitu ročníku 2002 se odehrálo na hřišti v Boleticích, které si pro svůj turnaj vybrala Jiskra Modrá.

Hráči Fotbalové školy, kteří patří k nejlepším týmům soutěže, se hned v prvním utkání bez ostychu pustili do svého tradičního soupeře ze Spořic.
Od začátku byli aktivní, diktovali tempo hry a to se také brzy projevilo na vývoji skóre. Mostečtí postupně navyšovali počet vstřelených gólů a po závěrečném hvizdu si mohli připsat vítězství 4:0. Ve druhém utkání jim soupeřem byli chlapci z Ervěnic.

Tento zápas měl podobný průběh, jako první utkání, tentokrát ale mostečtí vyhráli 6:0.

V dalším utkání čekalo na hráče Fotbalové školy domácí mužstvo, které chtělo mostecké porazit a vyhrát celý turnaj. Mostečtí kluci se ale svého fyzicky zdatnějšího soupeře nezalekli.

Bojovali, srdnatě chodili do osobních soubojů a i díky převaze ve fotbalových dovednostech nakonec zvítězili těsným výsledkem 3:2. Do turnaje byl zapojen i druhý tým pořadatele.

Chlapci z Fotbalové školy si s ním poradili s jednoznačným skóre 5:1.

Poslední utkání, ve kterém mostečtí nastoupili proti SK Březiny, proměnili fotbalisté z Mostu ve svoji exhibici a po dvaceti minutách vyprovodili soupeře ze hřiště s výsledkem 13:1.

Pět vítězství v pěti utkáních samozřejmě znamenalo vítězství v celém turnaji s impozantním celkovým skóre 31:4.
Trenér Zdeněk Kovařík tentokrát mohl pochválit brankáře Michala Patku, obránce Pavla Přenosila a Adama Horského.
Z útočníků se nejvíce dařilo Jakubovi Fedakovi a Zdeňkovi Kůrkovi.

Sestava FŠ Most: Patka - Smeták, Smožanyk, Horský, Sobota – Přenosil, Fedak, Kůrka, Ludačka, Krampera.

her