Domácí zažívají skvělou sezonu a v den klubových oslav vstupovali do dalšího divizního kola jako druhý tým tabulky. Postavení potvrdili – pod vysokou výhru se hattrickem podepsal Petr Hlaváček, k němu se přidali Bohata, Pátek, Nobst a Malec. Jestli na veselici chyběl kolotoč, tak fotbalistům Dobříše se motala hlava až až. Svěřenci trenéra Petra Johany navíc vítězstvím skvěle pokřtili nové dresy, které do zápasu v rámci staletého výročí oblékli (viz fotogalerie).

Celý den zábava a legrace

Zápas A týmu byl sportovním vyvrcholením celého dne, kdy v areálu Baníku Souš probíhaly oslavy. Během nich odehráli turnaj malí fotbalisté, které na trávníku poté vystřídaly staré gardy domácí Souše a Baníku Most. Setkali se tak kamarádi, kteří mostecké dresy oblékali v dávno minulých letech.

Zajímavou podívanou bylo utkání ženského týmu Ervěnice a Souše proti Městskému divadlu Most. Herci tentokrát nechali kopačky doma a vyběhli na trávník v kostýmech. Ze zápasu udělali úsměvnou taškařici. Oslavy ve sportovním areálu pak zakončilo společné posezení a vystoupení kapely Sortiment.