Trenér hostů Zdeněk Kudela neměl lehkou situaci. Mužstvo je třeba dobře připravit na boje o jarní body a na listině dlouhodobě zraněných i marodů má stále spoustu hráčů. Mezi ty dlouhodobé patří opory, jakými jsou Lesniak, Fiřt, Jaroš a Matkovič. Nemoc nepustila do zápasu Kafku, Minaříka a další. Pozitivem je, že už do druhého utkání nastoupil jednadvacetiletý Seri Antonie Feriole "Feri" Bagou, který přichází z Kladna. „Kluby se na přestupu již dohodly a sám hráč k nám chce. Stačí už jen podepsat, k tomu by mělo dojít v tomto týdnu. Doufám, že se nám podaří dotáhnout do šťastného konce také příchod Dvořáka z Čížové,“ uvedl manager přípravy Tomáš Beneš. Louny přijely s jedenácti hráči, naproti tomu domácí měli hráčů na lavičce dost. V bílém dresu Mostu nastoupil v prvním poločase proti svým bývalým spoluhráčům Filip Schettl. Hrálo se v poměrně svižném tempu, ale se spoustou nepřesností. Hosté byli přeci jen fotbalovější a tak se ve 27. minutě dočkali zaslouženě první branky. Rohový kop Sulovského neposlal do sítě hlavou nikdo jiný než Kuba Suchý. Další šance pak na obou stranách zůstaly bez využití. Druhý poločas byl v podání Loun výrazně lepší. Zpřesnila se kombinace. Trup se Sulovským rozdávali ze středu pole balóny a Seri Bagou spolu se Zíchou motali hlavy zadákům Mostu. V 59. minutě vyrobil hrubku gólman Mostu, který malou domů místo odkopu jen laxně odehrál. Míč zachytil důrazný Zícha, vrátil před branku, kde byl připravený Gejecký a z kroku zvyšoval na 2:0 pro Louny. Třetí branka padla po pěti minutách hry. Trup přistrčil u levé lajny Zíchovi, který prodloužil na Gajeckého, ten přenechal míč Serimu a zimní posila vstřelila svou první branku v novém dresu. Další přípravné utkání odehrají Louny v sobotu 22. února od 10:30 v Teplicích, kde je bude čekat rezerva prvoligového celku. „Je to těžké, když máte k dispozici jedenáct hráčů. Mrzí mne, že někteří hráči zavolají i půlhodiny před odjezdem, že se necítí dobře. Snad už za týden nás bude víc a přijde i Dvořák z Čížové,“ posteskl si po utkání trenér Zdeněk Kudela.

Mostecký FK – FK SEKO Louny 0:3 (0:1)
Branky: 27. Suchý, 59. Gajecký, 64. Bagou.
Louny: Patrovský – Zerner, Vokurka, Besta, Suchý – Nykl, Trup, Sulovský, Bagou, Zícha – Gajecký. Na střídačce zůstal Pokorný.