„Do již čtvrtého ročníku Šimon Cupu se přihlásilo šest mužstev, ale na poslední chvíli se odhlásil celek FŠ Bílina. Hrálo se systémem každý s každým, dvakrát patnáct minut,“ popsal trenér FŠ Most Svatopluk Boušek. Mostečané v prvním utkání po jednoznačném průběhu přehráli celek FK Postoloprty.
„Ve druhém zápase nás čekal vyrovnanější soupeř, ale i toto utkání jsme zvládli a po převaze, kdy jsme vedli o dvě branky a inkasovali jsme až v samotném závěru bylo naše vítězství zasloužené,“ doplnil Boušek.

Utkání s celkem Trnovan bylo pro FŠ Most opět jednoznačnou záležitostí a zajistilo hráčům medailové umístění. V posledním zápase se tak rozhodovalo o celkovém vítězi. „Mužstvo Kladna patřilo na turnaji k nejkvalitnějším a potvrdilo to i v zápase s námi a po zásluze se stalo vítězem turnaje. Individuální cenu pro nejlepšího brankáře získal náš Pavel Gottwald. Velké poděkování patří hlavnímu sponzorovi turnaje restauraci U Šimona v Levousých,“ uzavřel kouč.

Výsledky FŠ Most:
FŠ Most – Postoloprty 7:0
FŠ Most – Jirkov 2:1
FŠ Most – Trnovany 11:0
FŠ Most – Kladno 0:2
Konečné pořadí turnaje:
1. SK Kladno 10 b.
2. FŠ Most 9 b.
3. 1. SK Jirkov 7 b.
4. Hvězda Trnovany 3 b.
5. FK Postoloprty 0 b.
Sestava a branky FŠ Most:
Gottwald Pavel, Stejskal Roman (1), Boušek Sváťa (4), Pelcman Kája (5), Lutz Honza, Lutz Láďa (1), Šilhavý, Jakub, Korf Franta (3), Collins Denis, Hrodek Filip (3), Šebek Matěj a Horák Lukáš (3). (vev)