Kromě těchto utkání se hraje ještě mnoho mládežnických zápasů z nichž nejzajímavější pro fotbalové fanoušky bude souboj mosteckých starších a mladších dorostenců proti svým vrstevníkům ze Sparty na stadionu Josefa Masopusta v sobotu od 11.00 hodin.

II. liga
Čáslav – Most (neděle 19. září od 16.30 hodin)
Pokud se hráčům Baníku podaří navázat na dobrý výkon z druhého poločasu proti Kladnu, nejsou bez šance na bodový zisk ani na půdě momentálně předposledního mužstva soutěže.

Divize – skupina B
Přední Kopanina – Most B (sobota 18. září od 16.30 hodin)
Meteor Praha – Litvínov (neděle 19. září 16.30 hodin)
Pozice našich divizionářů před zápasy v hlavním městě je obdobná. Oba se střetnou se sousedy v tabulce a po domácích porážkách v uplynulém kole by zisk jednoho či tří bodů byl vítanou vzpruhou do dalších kol.

Oblastní přebor
Horní Jiřetín – Žatec (sobota 18. září od 16.30 hodin)
Bezděkov – Souš (sobota 18. září od 16.30 hodin)
Natěšeni jistě přijdou do ochozů stadiónu diváci v Horním Jiřetíně, očekávající podobnou kanonádu jako před dvěma týdny se Štětím. Souš se v roli mírného favorita zajisté pokusí odčinit drobné zaváhání z domácího utkání s Kadaní.

A. třída skupina B
Duchcov – Kopisty (sobota 18. září od 16.30 hodin)
Domácí, kteří byli při startu soutěže považováni za jednoho z favoritů, jsou po čtyřech odehraných kolech bez jediného bodu a tak Kopistské nečeká nic snadného.

B. třída skupina B
Havraň – Brozany B (sobota 18. září od 10.30 hodin)
Obrnice – Bečov (sobota 18. září od 16.30 hodin)
Utkání v létě posíleného družstva Havraně s ambiciózní rezervou Brozan slibuje zajímavou podívanou s probuzením domácích střelců. Okresní derby má vysokého favorita v týmu Obrnic, naopak Bečov, kterému se zatím nedaří, si určitě přeje zrod malé senzace.

B. třída skupina C
Žatec B – Meziboří (sobota 18. září od 16.30 hodin)
Louny B – Horní Jiřetín B (neděle 19. září 16.30 hodin)
Meziboří má o motivaci postaráno - dvě nešťastné prohry v domácím prostředí. Jiřetínské rezervě před týdnem nepřijel soupeř a hlad po fotbale by mohl přinést nějaký ten bodík.

Okresní přebor
Mar. Radčice – Lom (sobota 18. září od 16.30 hodin)
Brandov – Nová Ves (sobota 18. září od 16.30 hodin)
Obrnice B – Havraň B (neděle 19. září od 13.00 hodin)
Kopisty B - Braňany (neděle 19. září od 16.30 hodin)
Mariánské Radčice odehrají domácí utkání v Lomu a právě ten v roli hosta je favoritem ve vzájemném střetnutí.
Toho naopak nemá horské derby mezi Brandovem a Novou Vsí. I oba nedělní duely slibují vyrovnané boje a o vítězích a poražených mohou rozhodovat maličkosti.

(vv)