Druhým zúžením mosteckého kádru neprošli tři fotbalisté. Trenér Robert Žák pro jarní záchranářské boje nepočítá sMartinem Suchým, Lupcem Acevským a Petrem Jendruščákem. Kmužstvu se naopak zítra připojil záložník Jablonce Vlastimil Stoický, který přišel do Mostu na testy zJablonce.

„Soustředění vNěmecku jsme museli odvolat, protože tam panuje špatné počasí. Ztoho vyplývá, že se tým bude připravovat inadále vdomácích podmínkách. Vsobotu sehrajeme další přípravné utkání vněmeckém Magdeburku,“ řekl servru klubu sportovní šéf StanislavSalač.


FK SIAD Most– FK Ústí nad Labem 6:0 (5:0)

Jednoznačná první polovina utkání dala vzhled celému debaklu ústeckých fotbalistů. Už vprvní půli totiž mostečtí pětkrát překonali brankáře hostí Radima Nováka, když se nejprve prosadil Rilke, následně Stožický, Pilař zpokutového kopu, Bogdanov a Prášil. „Takhle hrát nemůžete. To taková utkání odpískám a můžeme chodit běhat,“ běsnil mezi poločasy trenér Ústí Svatopluk Habanec. Ivdruhé půli se hosté nedokázali prosadit a zápas vpodstatě vypustili. Iproto se šestou brankou vzápase ještě dokázala prosadit nová posila Rilke. Vbrance celý zápas odchytala další posila Mostu, mladý a talentovaný Milan Švenger, který proti druholigovému týmu Ústí dokázal udržet čisté konto, což mu zase až tolik práce nedalo.