Lepšími než Mostečtí jsou jen Slavia Praha a vítězný tým Sparta Praha. Mostečtí talenti se tak postarali o jeden z největších mládežnických úspěchů mosteckého fotbalu posledních let a na turnaji mu udělali skvělou reklamu.

Úspěšná mostecká přípravka na Ondrášovka Cupu.

Hodnocení trenéra Tomáše Raina:

“Je to krásný úspěch mosteckého mládežnického fotbalu a hlavně těch kluků, kteří to tak bravůrně zvládli. Je to vlastně odměna za celou sezónu, za tu jejich pracovitost v tréninku a radost ze hry, z každé povedené kličky, z každé branky, či vyhraného souboje, bylo mi ctí je trénovat. Kluci si ten dětský úspěch zaslouží a já jim za ten zážitek moc děkuji. Děkuji i za podporu rodičům, jelikož bez jejich víry v náš tréninkový proces a v naší filosofii, kterou razíme, by to tak lehce nešlo. Samozřejmě i kolegům trenérům. Nejvíce však musím poděkovat manželce za trpělivost, kterou se mnou má, protože to trénování zabere velké množství času na úkor rodiny a ona mě v tom podporuje. A závěrem snad jen říci, že ani tak nejde o ten samotný výsledek, ale o to jakým způsobem, jakými výkony, vůlí a šikovností si pro to ocenění kluci dokráčeli, protože v tom vidím ten největší potenciál těch kluků“.

Sestava přípravky MFK: Tomáš Lipert, Josef Libecajt, Šimon Vorlíček, Richard Brabec, Ondřej Tampa, Josef Král, Kryštof Král, Kryštof Kučera, Teodor Kuta, David Bebák, Tony Phan. Trenéři: T. Rain, J. Rosenbaum.