Ve středu Severočeši dohrávali zápas z druhého kola na hřišti pražského Vltavínu a ani zde se jim nedařilo. Prohráli 0:2 a v útoku stále chybí zraněný „pitbull“ Pešek. „Všechny nás to ohromě mrzí,“ řekl kouč Litvínova Vratislav Havlík.
„Na Vltavínu byla proti nám odpískána nesmyslná penalta. Několikrát jsme se dostali i do slibných příležitostí, já sám to utkání viděl jako remízové,“ narážel Havlík na obloukovou střelu kapitána Jirky, která ovšem jen orazítkovala břevno domácí branky.
Ještě jednou se hosté dokázali skvěle uvolnit, ale se šancí tři metry od domácího brankáře nedokázali naložit s chladnou hlavou a pouze orazítkovali tělo gólmana.
„Absence útočníka Peška je pro nás obrovskou ztrátou. Těžíme z útoku a standardních situací, ale to se nám teď nedaří, i když si šance vypracujeme. Velký problém je také pro nás uhrát zápas s nulou,“ doplnil kouč Severočechů.
V sobotu mohou litvínovští fotbalisté složit reparát ze zatím velmi nepovedeného vstupu do soutěžě.
O víkendu vyjedou totiž na hřiště Bohemians 1905 B, který si v tabulce zatím drží sedmou příčku se sedmi body. U hostů se hraje v sobotu od 10.15 hodin.