Dvanáct minut a bylo téměř hotovo. V takovém duchu se nesl zápas divizního nováčka ze Souše s favorizovaných soupeřem z Vyšehradu.

Domácí Baník Souš se za dvanáct minut dostal do pohodlného vedení 2:0, když ve čtvrté minutě se z penalty poprvé prosadil Robert Schoř a ve dvanácté minutě přidal druhou trefu hlavou útočník Štípek.

Ten den dirigoval demolici Vyšehradu v hustém dešti už zmíněný Robert Schoř. Do poločasu stihnul totiž ještě přidat dvě branky a hosté šli do šaten za strašidelného stavu 0:4.

Šest minut po startu druhé poloviny střetnutí pak Schoř přeskočil nejistého brankáře Vyšehradu a dokonal svůj brankový účet dne, který se zastavil na čtyřech trefách.

Hosté dvanáct minut před koncem zmírnili debakl trefou Švehly. V brance Souše si navíc odbyl divizní premiéru brankář Hanus, který musel vystřídat zraněnou jedničku Michala Ungera.

Souš – Vyšehrad 5:1 (4:0)