Souš B – Kadaň 4:3 (2:3)


Už v prvním poločase se rozhořela slušná nabídka šancí a branková přestřelka, kterou jako první využil po kombinační akci štírek Karlovec. Hostující Hovořák ovšem chvíli na to, obešel dva domácí beky a propálil Trpálka. Kadaň se dostala poprvé do vedení díky akci Bartoně. Hodně vysunutý Trpálek nedosáhl na jeho lobovaný míč – 1:2. Kadaň dokonce v prvním poločase utekla soupeři o dvě branky. Po centru se vyšplhal nejvýše do vzduchu bojující Hájek a hosté začali propadat úspěšnému nástupu – 1:3. To bylo ale z jejich fotbalových mušket všechno.


Do poločasu jejich hlavy ještě před sprchou kapek zchladil Lilko. Nehybného brankáře hostů překvapil nevýraznou střelou k tyči – 2:3. Po odpískání druhé půle zkoprnělého lapače Kadaně nachytal soušský Růžička falšovanou střelou k tyči – 3:3. Na poslední dvě branky Souše hostující gólman reagoval jen očima.


Náboj poslední dvacetiminutovky přerušil vytrvalý déšť, který poslal hráče do kabin. Na promoklém terénu se po návratu Kadaň nedokázala prosadit a několikrát se štěstím odvrátila hrozící šance Souše. Ujala se až trefa Wagnera, který tak definitivně jako posila z A týmu poslal kadaňské borce do okresního přeboru.


Souš B obsadila po posledním zápase sezóny pátou příčku v tabulce.