Baníkovci pálili šance a mají jen bod

Most - Neveselý zápas byl pro fotbalisty Mostu v dalším kole druhé fotbalové ligy. Po remíze z Julisky si Baníkovci doma podělili body i s Třincem, který si zisk vystřelil v 89. minutě z přímého kopu.

26.10.2008

REMÍZA. Mostečtí hráči (bílé dresy) ovládli zápas s Třincem, ale kvůli spáleným šancím nechali hosty srovnat stav na 2:2. Třinec odjížděl z Mostu s bodem bezpochyby spokojený.Foto: Foto: Deník/Václav Veverka

Třinec se v Mostě do šance dostal už v deváté minutě. Doubkův centr chtěl hlavou uklidit za Palečkova záda nejlepší hráč soupeře Joukl, ale tři tyče domácích netrefil.

To bylo na hodně dlouhou dobu ze strany hostů všechno. Most si začal vytvářet větší tlak a ten se ujal v 18. minutě, kdy nadvakrát překonal lapače hostů Lipčáka Schut. O šest minut později šla hlavička Mrkvičky půl metru nad břevno hostů. Třinec v té době působil zakřiknutým dojmem a ten si odnesl s sebou i do šaten.

V 55. minutě se probudil i Třinec – Joukl napálil boční síť. Pak začal Most trestuhodně pálil šance. V 59. minutě Trubila razantní střelou z dálky netrefil branku, stejný hráč o minutu později dával přihrávku na Boutasgounta do vyložené šance, ale jeho spoluhráč netrefil branku. V 70. minutě se střelecky předvedl Bogdanov – vedle. V 71. minutě napálil Boutasgount břevno, v 72. minutě Trubila umotal dva beky Třince a do největší šance před brankou Třince nahrával Sigmundovi, který pálil nad.

Hosté trestali v 78. minutě, hlavou po centru zleva vyrovnal Šalamoun. O minutu později, ale prokřehlé fanoušky zahřál domácí Franěk, který přímou ranou k tyčce nedal Lipčákovi šanci. Studená sprcha do tak už studeného dne přišla pro Baníkovce minutu před koncem řádné hrací doby. Z přímého volného kopu opřel míč o vnitřní břevno agilní Joukl a balón skončil za brankovou čarou. Zaražený Paleček jen otočil hlavu. Jedenáct minut si zahrál hostující Maceček. Na trávu přišel v 80. minutě a v čase 90 + 1 odcházel za nakopnutí Loose. V nastaveném čase čtyř minut se už Most nevzpamatoval a navíc při odchodu do šaten se mužstva rozloučila šarvátkou.

Autor: Václav Veverka

26.10.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Informační technologie - Informační technologie Programátor 20 000 Kč Programátoři počítačových aplikací specialisté PRACOVNÍK/ -ICE PROGRAMOVÁNÍ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRACOVNÍK/ -ICE PROGRAMOVÁNÍ, POŽADUJEME:, - základní orientaci ve výkresové dokumentaci, - pracovitost, - spolehlivost, - základní orientaci ve 2D/3D CADu (Tru Tops, Solid Edge) - výhodou, - praxe s programováním CNC strojů - výhodou, NABÍZÍME:, - práci blízko svého domova , - pohodlné parkování u společnosti, či blízkost městské dopravy, - pravidelná školení a kariérní růst, - práce s moderními technologiemi, - dlouhodobou pracovní perspektivu v prosperující společnosti, NÁPLŇ PRÁCE:, - základní programování 2D/3D, - vytváření šablon, - zpracování menších a jednoduchých sériových zakázek, - předání do výroby, Zaměstnanecké výhody: finanční ohodnocení a prémie dle odvedené práce, stravenky 120,- Kč/ den - plně hrazené zaměstnavatelem, 5 týdnů dovolené, příspěvek na životní / penzijní připojištění, kurzy a školení, HLÁSIT SE: Poupětová Soňa, e-mail: hr@posmayspol.cz, osobně na adrese Dělnická 21, Velebudice, 434 01 Most. Pracoviště: Posmayspol s.r.o.-2, Dělnická, č.p. 21, 434 01 Most 1. Informace: Soňa Poupětová, . Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel základní školy 22 140 Kč Učitelé na 2. stupni základních škol UČITEL/-KA. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22140 kč, mzda max. 29500 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: UČITEL/-KA, - Tv, Pč, Nj, Pracovní smlouva na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou., Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, HLÁSIT SE: Šlachtová Hana Ing. Bc., tel.: 603839407, e-mail: hana.slachtova@zs10.cz, osobně po telefonické domluvě, životopis s sebou.. Pracoviště: Základní škola, most, zdeňka štěpánka 2912, příspěvková organizace, Zdeňka Štěpánka, č.p. 2912, 434 01 Most 1. Informace: Hana Šlachtová, +420 603 839 407. Doprava a logistika - Tranzitéři (dělníci) TRAŤOVÝ DĚLNÍK. Požadované 19 100 Kč Tranzitéři (dělníci) TRAŤOVÝ DĚLNÍK. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19100 kč, mzda max. 24300 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: TRAŤOVÝ DĚLNÍK, NÁPLŇ PRÁCE:, - práce na železničním svršku, - údržba koleje - fyzicky náročnější práce, Uvedena nástupní mzda, po zkušební době možná nárůst mzdy dle zkušenosti a kvality odvedené práce. Praxe na obdobné pozici výhodou. Stačí základní vztdělání, výuční list vítán (černé řemeslo - zámečník). Řidičský průkaz skupiny B podmínkou. Svářečský průkaz výhodou. Požadujeme výpis z RT., HLÁSIT SE: Kohout Petr Bc., tel.: 725505495, e-mail: personalni@reader-falge.cz, osobně po telefonické domluvě, životopis s sebou na pohovor.. Pracoviště: Raeder & falge s.r.o. - 1, 436 01 Litvínov 1. Informace: Petr Kohout, +420 725 505 495. Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel základní školy 26 020 Kč Učitelé na 1. stupni základních škol UČITEL/-KA PRO I. STUPEŇ. Požadované vzdělání: bakalářské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26020 kč, mzda max. 33930 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: UČITEL/-KA PRO I. STUPEŇ, Mzda se odvíjí podle odpracovaných let ve školství., Požadované vzdělání - magisterské., Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, HLÁSIT SE: Ludvíková, tel.: 476442273, e-mail: ludvikova@8zsmost.cz - zasílat životopis, osobně po telefonické domluvě na adrese V. Nezvala 2614, Most. Pracoviště: Základní škola, most, vítězslava nezvala 2614, Vítězslava Nezvala, č.p. 2614, 434 01 Most 1. Informace: Ludvíková, +420 476 442 273.

Obránce Jakub Suchánek pomůže Litvínovu.

Litvínovu pomůže v obranných nesnázích jihlavský Jakub Suchánek

Tomáš Langhammer se při cyklistice občerstvuje teplým čajem. V té době měl za sebou studené plavání.
7

Langhammer dokončil 40. Ironmana a na „papuče“ nemyslí. „To už bych nebyl já.“

-

Ján Kozák prozradil, proč rezignoval. Sedm hráčů z kádru šlo pařit do města!

Velkou kauzu nyní řeší na Slovensku. Po zápase s Českou reprezentací rezignoval na post hlavního trenéra reprezentace Ján Kozák a nyní prozradil proč. Důvodem bylo porušení interních pravidel týmu několika hráči. Hned sedm z nich se totiž vracelo z města až k ránu.