Bečovští fotbalisté jsou v domácím prostředí nebezpečným soupeřem, přesto to byla Souš, která začala od úvodu přitápět do kotle spálených šancí. V první se ocitl už v páté minutě hostující útočník Dvořák. I když domácí zadáci avizovali postavení mimo hru, rozhodčí zůstal klidný a nechal Souš hrát. Dvořák ovšem sám před gólmanem Pažoutem střelou do jeho těla šanci spálil. V jedenácté minutě se poprvé začalo měnit skóre a vedli domácí, kdy proti tvrdé střele Šimánka hostující Pekař neměl šanci. Souš se často dostávala bez problémů do blízkosti brankáře Pažouta. Velkou měrou se o skvělý přechod hry po křídle staral agilní soušský Bayer. Ve 23. minutě toho dokonale zužitkovali i hosté a brankáře Pažouta překonal Novák, který se za tři minuty stejným stylem trefil za jeho záda znovu a stav byl příznivější hostům – 1:2. Novák se ve třicáté minutě dostal ještě do jedné tutové šance, tu ovšem nedal. Bečov se v té době především herně hledal a minimálně k výpadům využíval přechod přes svou záložní řadu. Těsně před koncem poločasu, ale vlil nový pohon do motoru snažení domácích Schön, který před druhým dějstvím upravil na 2:2. Zajímavý fotbal byl k vidění i po druhém hvizdu. Konečný výsledek zápasu, ale stanovil v 57. minutě opět Schön a Bečov začal hru kontrolovat. O chvilku později soušský Jedlička ohrozil domácí střelou, která ale našla jen břevno Pažoutovy branky. Tři minuty nato, to bylo na břevna 1:1. Horní tyč hostů orazítkoval domácí Šimánek. Ke konci zápasu bylo k vidění ještě několik šancí, ale ukazatel skóre již zůstal neměnný.

Sestava Bečova: Pažout, Palán T., Šulcek, Šimánek, Palán M., Matura, Makara, Vosmik, Studnička, Cinoltr, Schön.

Připraveni byli: Orszák, Pokoš, Winkler, Hnátek.

Sestava Souše B: Pekař, Vrána P., Gabriš, Levojevič, Dvořák, Schimperk, Bayer, Čermák, Beneš, Jedlička, Novák.

Připraveni byli: Vrána L., Klimpl, Ludkewicz, Hertl .