Obrnice – Bečov 2:3 (2:0)

Obrnic vstoupily do regionálního derby aktivně a výsledkem byla branka už v páté minutě utkání, kterou vsítil domácí kapitán Braniš po nepřesvědčivém zákroku brankáře Zajace. Bečov se v prvním poločase spíše herně hledal a jeho napadání nemělo finální střelu nebo kombinaci.
Pravý kraj bečovské zálohy nemuseli obrničtí zadáci ani hlídat, jelikož ofenzivní záložník Bečova nepochopitelně sbíhal do středu hřiště před šestnáctku domácích, kde ovšem doběhl minimum přihraných balónů.
Před koncem poločasu trestal Bečov druhou brankou Pilař a hned si u postranní čáry střihl oslavný taneček. Chleba se začal lámat ve druhém dějství. Po nahrávce Štědroňského snižoval hlavou Matura a Šimůnek pár okamžiků po něm srovnal stav. Na břevnu domácí branky skončil pokus bečovského Studničky, ale pak po rozehraném rohovém kopu nedal šanci brankáři Uherovi Štědroňský a otočil stav utkání na konečných 3:2 pro Bečov.