Bečov otočil derby pro sebe

HAVRAŇ - Ani vítězný taneček u postranní čáry nepomohl kanonýrovi Obrnic Jaroslavu Pilařovi k vítězství svého týmu proti Bečovu.

18.9.2007

Obrnický forvard Pilař (v pruhovaném dresu) se tlačí do útoku na bečovskou branku, kde před ním odkopává míč zadák hostů.Foto: DENÍK/Václav Veverka

Obrnice – Bečov 2:3 (2:0)

Obrnic vstoupily do regionálního derby aktivně a výsledkem byla branka už v páté minutě utkání, kterou vsítil domácí kapitán Braniš po nepřesvědčivém zákroku brankáře Zajace. Bečov se v prvním poločase spíše herně hledal a jeho napadání nemělo finální střelu nebo kombinaci.
Pravý kraj bečovské zálohy nemuseli obrničtí zadáci ani hlídat, jelikož ofenzivní záložník Bečova nepochopitelně sbíhal do středu hřiště před šestnáctku domácích, kde ovšem doběhl minimum přihraných balónů.
Před koncem poločasu trestal Bečov druhou brankou Pilař a hned si u postranní čáry střihl oslavný taneček. Chleba se začal lámat ve druhém dějství. Po nahrávce Štědroňského snižoval hlavou Matura a Šimůnek pár okamžiků po něm srovnal stav. Na břevnu domácí branky skončil pokus bečovského Studničky, ale pak po rozehraném rohovém kopu nedal šanci brankáři Uherovi Štědroňský a otočil stav utkání na konečných 3:2 pro Bečov.

18.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

Vodoměr. Ilustrační foto.

Zkontrolujte si své vodoměry, vodohospodáři varují před mrazy

Historie zámecké kuchyně aneb Nahlédnutí do gastronomie minulých staletí v litvínovském zámku.
20

Hrdinka Müllnerová: Musíme dál makat, třeba se na nás štěstí usměje

Most /ROZHOVOR/ – V brance sebou mrskala jako kočka na rozpálené střeše, několik jejích zákroků vyvolalo takový aplaus, že málem spadla hala. Brankářka Černých andělů Dominika Müllnerová hrála se Zalau skvělý zápas, který bohužel k bodům nakonec nevedl. I tak byla klíčovým hráčem Černých andělů. „Musíme do dalších zápasů jít na sto procent a třeba se na nás usměje štěstí a konečně vyhrajeme,“ říká opora Mostu Müllnerová.