Nevzhledná hra a přitom tři docela „koukatelné“ góly. To byl úvodní poločas tohoto nedělního klání. Jako první se radovali hosté. Pod trefu Klimpla se hrubkou podepsal domácí obránce Liboměrský, který musel během utkání skousnout mnoho výhrad od spoluhráčů na adresu svého herního projevu. Omluvou pro něj mohly být ovšem jak věk, tak nepříliš bohaté zkušenosti. Minely mezibořského beka se naštěstí pro domácí neukázaly jako osudové. Během 30. minuty se ve výborném světle předvedl suverénně nejstarší borec domácích Viktora. Křížnou střelou vyrovnal. Do konce prvního dějství se k němu, co se gólu týče, přidal ještě spoluhráč Bouzek.
Otočení skóre se na hráčích Souše výrazně ukázalo. Po uběhnutí tří minut z druhé půle odpískal sudí Zubr pokutový kop namířený proti SFK. Heimráth ale Vránu vychytal. Pár minut nato navíc soušský Houška obdržel červenou kartu za brutální pokus zbavit se Husmana. V 77. a 82. minutě se předvedl nejlepší muž na hřišti druhého poločasu. Pígl zazářil díky dvěma přesným zásahům. Jeho první brance předcházel kolotoč přihrávek mezi Viktorou a Lencem a druhou trefu zaznamenal po pohrání si s gólmanem hostí Pekařem.

Sestava Meziboří: Heimráth, Viktora, Liboměrský Jiří, Suchánek, Kovařík, Bouzek, Lenc, Liboměrský Jan, Pígl, Husman, Kohout.
Připraveni byli: Růžek, Červinek, Neubert, Nesper, Lokvenc, Beran.
Sestava Souš B: Pekař, Vrána, Schimperk, Levojevič, Dvořák, Jíra, Bayer, Čermák, Houška, Kratochvíl, Klimpl.
Připraveni byli: Hertl, Beneš, Pohanka.