Odčinit minulý debakl 0:7 z Vlašimi? Nepovedlo se. Fotbalisté Baníku Most vyhořeli i v domácím prostředí, když vyrovnanému soupeři z Třince podlehli 1:4. Hosté se dostali na severu Čech do vedení v 19. minutě, ale díky Rusetskému se do šaten nakonec šlo v remízovém stavu.

Vše se zlomilo v 68. minutě, kdy nepovoleně zatáhl za brzdu obránce Hofmann a šel za červenou kartu předčasně do sprch. Třinec ožil a začal do oslabeného soupeře bušit. Nejprve se milimetrovým kopem ukázal Siegl, o osm minut zvyšoval na 3:1 Surynek a hřebík do mostecké rakve zatloukl v nastaveném čase Gavlák.

„Je to špatný. Chtěli jsme odčinit minulý výpadek a teď tohle,“ kroutil po zápase hlavou domácí kapitán Petr Jendruščák.

Most – Třinec 1:4 (1:1)

Branky: 45. Rusetski - 19. Malíř (pen.), 70. Siegl, 78. Surynek, 90+2. Gavlák. ŽK: Christov – Lisický, Siegl, Joukl. ČK: 68. Hofmann (MO). Rozhodčí: Kocourek - Moláček, Kovařík. Diváci: 698.

FK Baník Most: Pokorný - Jendruščák, Hofmann, Bohata, Řehák (83. Běloušek)- Rusetski, Christof (72. Vodička), Rosendo, Oboya – Danoski (63. Bednář), Frnoch. Trenér: Zach.