Horní Jiřetín zopakoval výsledek z minulého víkendu na hřišti Tuchořic zvítězil opět 5:0.
Hodně branek padlo i z kopaček hráčů Kopist, kteří byli hosty na hřišti Černčic a zde si zajistili pohodlné vítězství 4:0, které je o skóre drží na třetí příčce v soutěži se sedmi body, které má i Horní Jiřetín na druhé pozici.
Hůře se daří v krajském přeboru. Jediný zástupce okresu FK SIAD Souš klesá tabulkou. O víkendu vyjížděli fotbalisté Souše do Chomutova odkud si odvezli prohru 0:5 a jsou na patnácté pozici v tabulce s jedním bodem, pod nimi je jen Bílina, která ještě nebodovala.
Ve fotbalové B. třídě poprvé naplno bodovali fotbalisté nováčka z Obrnic. Ti na domácím hřišti v Havrani dokázali díky dvěma trefám kanonýra Pilaře 2:1 zdolat Klášterec nad Ohří. Regionální derby se tentokrát hrálo na hřišti v Bečově. Sem přijela FK SIAD Souš B. Rezerva Souše si v Bečově přichystala šance na dva zápasy, ale s proměňováním byl problém. Bečov doma zvítězil 3:2.
Poprvé v novém ročníku B. třídy klopýtla Havraň, tak byla hostem na hřišti Podbořan odkud si odvezla čtyřbrankový příděl. Havranští na debakl gólově nedokázali odpovědět. Stejně tak suverénní Meziboří poprvé odešlo ze hřiště se sklopenou hlavou. Jako host na trávníku Loun B odešlo Meziboří poraženo 0:2.
Poprvé do nového ročníku okresního přeboru promluvili hráči Nové Vsi v Horách, kteří sestoupili v minulé sezóně z B. třídy. Doma hostili Polerady a zvítězili 3:1. Béčko Horního Jiřetína doma zvítězilo nad Lomem 2.0. Minulou středu se hrál zápas na Brandově kam přijely Kopisty a zde také zvítězily 6:1.