Jasnou barvu měl zápas dalšího hracího víkendu v zimním turnaji Apollo Cup ve sportovním areálu Baníku Souš.


FK Strupčice – SFK Meziboří 6:0 (3:0)


Brankový účet duelu nadepsal už ve druhé minutě nejmenší hráč Strupčic Klas, kdy brankáře Meziboří Berana přeloboval chytrou hlavičkou.
V prvním poločase Strupčice Meziboří do vyložených příležitostí nepustily.


Hosté jen dvakrát zahrozili z dálky, střely ovšem neměly oči a gólmanovi Jiráskovi dál mrzly ruce. V desáté minutě napřáhl před brankou Meziboří Hudák a nemýlil se – 2:0. Na další branku musela hrstka zmrzlých diváků čekat přesně 22 minut. V té době nováček B. třídy C ze Strupčic pohodlně kontroloval hru a vytvářel šance, z nichž se jedna ujala ve 32. minutě, kdy se prosadil Jan Vrba.


O pět minut později mohlo skóre vylétnout ještě o branku výše, ale falšované ráně strupčického záložníka překážela tyč Beranovy branky. Skóre začali navyšovat Strupčice až čtyři minutu po zahájení druhého poločasu díky Lomozovi – 4:0.


V té době se osmělilo i Meziboří a několikrát zahrozilo díky opadajícímu tempu strupčických zadáků, ale k brance hrozby nevedly a Meziboří si vybíralo svůj díl smůly.


V 58. minutě dával „bůra“ Lukáš Vrba a tři minuty před koncem duelu se opět trefil Hudák, který v úplném závěru sahal po hattricku, ale gólman Beran jeho střelu vytěsnil skokem mimo tyče své branky. Rozchytaný Beran v závěru vyzrál i na dotírajícího Lomoze.