Hned vprvním kole ve skupině Elite na sebe narazily dva rivalské celky fotbalové A. třídy skupiny B a to vedoucí tým FK Litvínov B a druhý celek Spořice. Za štastnější konec vzápase tahali spořičtí fotbalisté.

Spořice– Litvínov B 3:2 (2:2)

Oprvní branku se postaral už vjedenácté minutě litvínovský Hotový, který po rohovém kopu využil nedostatečné pozornosti obrany a střelou po zemi otevřel skóre. Uběhlo však pouze 65vteřin, do kombinační akce se dostali Spořičtí, Schoř uvolnil Špicara a ten vyrovnal na1:1.

Litvínovští hráči byli střelecky při chuti a zkaždé pozice pálili na soupeřovu branku. Kropáč se ale nenechal překvapit, ve čtrnácté minutě mu navíc pomohlatyč.

Po půl hodině hry se do rychlého útoku opět zapojil Schoř, prošel litvínovskou obranou a prostřelil bezmocného gólmana–2:1.

Hráči Litvínova ihned přidali na důrazu a vybojovali několik rohových kopů. Ve 31.minutě Gründl nedůrazně odkopl míč, kněmu se dostal Mai a jeho střela znamenala poločasových2:2.

Druhá část hry byla také vyrovnaná, několik šancí si vypracovali hráči oboutýmů.

Vpadesáté minutě využil Falc chybu vobraně soupeře a přízemní střelou vrátil spořickému týmu vedení–3:2.

Na dvoubrankový rozdíl mohl zvýšit Vytrhlík, ale jeho střela zpětadvaceti metrů rozechvěla pouze břevno litvínovské branky. Po něm ještě stoprocentní šance zahodili Vaňkát sFalcem.

Závěr patřil Litvínovu, ale Spořice závěrečnému tlaku odolaly a soupeři tak oplatily porážku 0:3 zpodzimní části fotbalové 1.Atřídy. Vjarní části fotbalové A. třídy se oba rivalové potkají až ve 25.kole, které se hraje 14.června.

Branky: 12.Špicar, 28.Schoř, 50.Falc– 11.Hotový, 31.Mai. Rozhodčí: Roháč, Bláha, Spišjak. Diváků: 50.Žluté karty:0:1.