Zimní turnaj Apollo Cup jde do finále. O víkendu se hraje poslední kolo a přináší hned několik změn v rozpisech zápasů (pod textem).

Z důvodu zvýšené marodky mužstva Kopist bylo utkání skupiny Elite mezi mužstvy Kopist a Duchcova odloženo, přesný termín organizátoři ještě nahlásí.
Na místo tohoto utkání (sobota 6. března – výkop ve 12.30 hodin) bylo posunuto utkání skupiny Premium Březenecká Chomutov – Souš B.

Zároveň utkání skupiny Elite mezi prvním týmem Souše a Strupčicemi je přesunuto ze soboty na neděli (stejný čas výkopu – 18.30 hodin).

Změny už nemusejí trápit fotbalisty žateckého Slavoje. Ty si už s předstihem v minulém víkendu zajistili celkové prvenství ve skupině Elite, když jasně 5:1 přejeli po prvenství pošilhávající Souš. Na závěr turnaje Žatec navíc hraje s nejslabšími Ervěnicemi, může tak vyšperkovat svou jízdu další výhrou, což by znamenalo, že se letos nenašel tým, který by partu Pavla Koutenského porazil.

Prvnímu mužstvu Souše už zase nikdo nevezme stříbro (to brala Souš i v minulém ročníku), ani kdyby prohrála a dotáhla se na ní Kadaň, která ale ve vzájemném duelu se Souší propadla 2:5. Kadaň bude letos slavit bronz.

Hlavolam zbývá vyřešit ještě ve skupině Premium.Tam se o prvenství přetahují dva týmy – Kryry a rezerva chomutovské Lokomotivy. Oba mají shodně 21 bodů.

Pokud oba týmy i po posledním kole budou mít stejnou bilanci, tedy oba prohrají nebo i Kryry i Chomutov vyhrají, bude o vítězi skupiny Premium rozhodovat vzájemný zápas. Ten se odehrál už ve čtvrtém kole a 4:2 zvítězil celek AFK LoKo Chomutov B a v tomto případě by se tedy stal vítězem.
Pokud ale Kryry vyhrají a Lokomotiva zaváhá, bude letošní ročník Apollo Cupu zcela v držení mužstev z Lounska.

Ve skupině Premium si pak třetí místo zajistila B. třídu hrající rezerva Souše.

Poslední, deváté kolo turnaje Apollo Cup:

Sobota 6. března:

10.30: 1. FC Spořice - FK Baník Most dorost (skupina Elite)
12.30: Březenecká Chomutov - FK SIAD Souš B (Premium)
14.30: Tatran Kadaň - AFK LoKo Chomutov (Elite)
16.30: Slavoj Žatec - VČSA Ervěnice (Elite)

Neděle 7. března:

10:30: FK Havraň – FK Baník Most dorost (Premium)
12.30: AFK LoKo Chomutov B - SFK Meziboří (Premium)
14.30: Sokol Horní Jiřetín „B“ – Slavoj Žatec B (Premium)
16.30: SK HAVRAN Kryry -Sokol Obrnice (Premium)
18.30: FK Strupčice - FK SIAD Souš (Elite)

SFK Meziboří – FK Havraň se bude hrát ve středu 10. března od 18.00 hodin na umělé trávě FK Baník Most