Jaké je zatím pořadí? 

1. Hraničář Petrovice, klub z ústeckého okresu - 15 213 hlasů
2. Dynamo Podlusky, klub z litoměřického okresu - 14 227 hlasů
3. FK Kozly, klub z lounského okresu - 13 846 hlasů

Kluby, které jsou na dalších místech, mají už značné odstupy. Na čtvrté příčce je Sokol Kladruby (Teplicko) s 3 967 hlasy. Dokáže se ještě vrátit do hry o medaile?

O co v anketě jde a jak na to? 

Sportovní redakce Deníku si nejen pro fotbalové nadšence přichystala unikátní anketu, v rámci které v Ústeckém kraji hledá nejoblíbenější fotbalový klub za rok 2023. Cíl ankety je jednoduchý - najít fotbalový klub, který má na internetu nejvíce aktivní fanouškovskou základnu.

Táňa Bystroňová v akci
Provokace blondýnou. Kdo je nová hvězda Ústí? Zběhla z reklamy, radí jí sporťák

V anketě můžou přihlášení uživatelé hlasovat pro kluby, které se dostaly do krajského finále z okresních kol (Sokol Bečov, SK Černčice, SK Hostovice, FC Chomutov, SK Ervěnice-Jirkov, Sokol Horní Jiřetin, Spartak Jiříkov, Sokol Kladruby, Viktorie Kleneč, FK Kozly, Viktorie Ledvice,  Baník Louka, FK Mikulášovice, Hraničář Petrovice, Dynamo Podlusky, FK Postoloprty, TJ Proboštov, Sokol Údlice, TJ Vaňov, Sahara Vědomice, SK Stap Tratec Vilémov).

Michal Tučný
Amfora po padesáti letech skončí. Budete překvapeni, kdo ze zpěváků za ni kopal

Ti, kteří nepatří ke skalním fandům těchto klubů, se můžou rozhodnout na základě sympatií, nejlepší atmosféry, nejlepšího občerstvení, nejpilnější práce s mládeží a tak podobně.

Hlasovat pro svého favorita můžete až do konce března 2024, nové hlasy je možné přidávat každých dalších pět minut. Sdílení na sociálních sítích samozřejmě povoleno či dokonce doporučeno.

Simona Perková v nemocnici
Mladá fotbalistka je po těžké autonehodě na vozíku. Bojuje a věří v zázrak

O vítězi zkrátka rozhodnou ti fanoušci, kteří jsou ochotni pro svůj klub hlasovat ve dne i v noci. Nehrajeme si na objektivní anketu, vždyť ankety, ve kterých se hlasuje na internetu, takové nikdy nemůžou být. Chceme vědět, který klub fandové dokážou na internetu co nejvíce podpořit.

Socialistické časopisy a noviny o sportu
KVÍZ: Stadion, Gól, Štart... Pamatujete si na tyto sportovní časopisy a noviny?

Vítězný klub se dostane na titulní stránku Deníku po celém Ústeckém kraji, kde otiskneme jeho velkou týmovou fotku. Zároveň se zástupci klubu pořídíme rozhovory, které budou také zveřejněné. Kromě samotné prestiže je tedy o co hrát, proto směle do hlasování!