Oba celky vstoupily do jarní odvetné části skvěle. Více rozehrané jsou Polerady, kam se z Bíliny vrátil dvorní kanonýr František Sidor a ten ve známém prostředí nebývale pookřál. Golově ovládl zimní turnaj v Postoloprtech, kde Polerady braly zlato a Sidor dal osm branek. V podzimní dohrávce s béčkem Dubí si zapsal hattrick a naposledy přispěl dvěma brankami k demolici lídra ze Suchého 5:1.

Ani Bečov na startu jara nezaváhal, i když los mu poslal do cesty o poznání lehčího protivníka – nováčka z Braňan. Bečovští borci tam vyhráli 4:1. Hattrick si zapsal Matěj Kurcin. Oba celky mají na vrcholu tabulky shodně 35 bodů, dělí je jen skóre.

Fotbal - ilustrační snímek
Kam o víkendu na fotbal? Máme pro vás tipy na návštěvu víkendových zápasů

„Já si osobně myslím, ze se zápas bude odvíjet od toho, kolik se nás sejde v neděli. Koho pracovní či rodinné povinnosti uvolní na zápas. Pokud se sejdeme v sestavě, ve které pravidelně hrajeme a chceme hrát, tak to dopadne kladně pro náš celek,“ má jasno bečovský snajpr Matěj Kurcin.

„Jdeme si pro první místo. Doufám v to a věřím tomu. Máme chuť a hlavně formu. Toužíme po prvním místě,“ je nenasytný gólostroj Polerad František Sidor.

Jeviště pro parádní zápas je hotové, fanoušci v Bečově mají občerstvení pár metrů od hřiště, tahle neděle prostě může stát za to!


Načítám tabulku ...