Diváky pak čeká od 13:00 hodin lahůdka, a to utkání staré gardy obrnických fotbalistů, kteří se budou se snažit vyzrát na věhlasné borce a bývalé fotbalové reprezentanty ze Sigi Teamu v čele s Horstem Sieglem.

Po utkání hvězd následuje od 15:00 hodin jejich autogramiáda. „Naší snahou bylo připravit bohatý a pestrý program pro naše fanoušky i všechny obyvatele, abychom významné jubileum oslavili hrdě, důstojně, ale také s patřičnou dávkou zábavy a legrace. Jsem ráda za vstřícný postoj členů Sigi Teamu, vidět tyhle naše legendy v akci na hřišti patří vždy k nezapomenutelným zážitkům,“ vysvětlila předsedkyně TJ SOKOL Obrnice Venuše Zaspalová.

Návštěvníci se mohou těšit také na výstavu historických fotografií z archivu TJ SOKOL Obrnice, tombolu a soutěže o ceny. „Akci finančně podpořila obec, přispěla také společnost Keramost. Dotaci přislíbil Ústecký kraj a okresní a krajská pobočka fotbalového svazu,“ doplnila Zaspalová.

Mezi elitní členy Sigi Teamu patří vedle Horsta Siegla například Ivan Hašek, Ladislav Vízek, Antonín Panenka, Vladimír Šmicer, Pavel Kuka, Martin Frýdek nebo Karel Poborský.

Mužský tým TJ SOKOL Obrnice působí v 1. B třídě skupiny B Ústeckého kraje. Sobotní zápas se Strupčicemi je zahajovacím utkáním 1. kola ročníku 2020/2021. Dalšími soupeři ve skupině jsou fotbalisté z Meziboří, Lenešic, Duchcova, Ohníče, Nového Sedla, Března, Kopist, Krásného Dvora, Oseku, Podbořan, Blažimi, Chlumčan, Údlic a Vroutku.

Obrnická tělovýchovná jednota SOKOL sdružuje vedle členů fotbalového týmu mužů také oddíl stolního tenisu. Pro ženy pak pořádá lekce aerobiku a aktivní cvičení pro zábavu.