Hosté už v desáté minutě přišli pro červenou kartu o Otakara Říhu, který zatáhl za záchrannou brzdu a v brankové příležitosti Mezibořských podrazil zhruba dva metry před pokutovým územím soupeře ze strany.

Jeho tým to ovšem nerozložilo. „Obrovská škoda. Máme osmdesát minut výhodu chlapa v poli a nejsme z toho schopní nic vytěžit. To je prostě špatně,“ kroutil hlavou mezibořský trenér Petr Spilka.

Vytěžili z toho hosté. V 62. minutě překonal domácího Bohatu Kafka a nepřipustil komplikace na vrcholu tabulky pro svůj celek. „Měli jsme možnosti, příležitosti ke vstřelení branky, ale v rozhodující fázi selžeme, nebo nás spolehlivě ubrání soupeř. Tentokrát to bylo stejné,“ mrzelo domácího trenéra, který je s mezibořským celkem na jedenáctém místě tabulky. Tedy na hony od toho, co jsou kluci z Markova kopci zvyklí hrát.

Diametrálně odlišná nálada vládne v o pár kilometrů dál v Litvínově, kde se místní klub po pozvolném rozjezdu sezony probral a frčí. Litvínov naposledy zvládl doma bitvu s Blažimí, kterou přemohl 4:2 a vyskočil si na příjemné třetí místo v tabulce. Druhým celkem soutěže je Klášterec.