Na podzim v Neštěmicích dával gól mostecký Petr Bohó v osmnácté minutě, v Mostě se zase v šestnácté minutě postavil k penaltě Martin Hlaváček a propálil hostujícího gólmana Dominika Čermáka. Rozhodčí Lavička pokutový kop nařídil za hraní rukou. Už tady plály emoce, protože nikdo ruku neviděl. Ta přišla v pokutovém území až o pár minut později, jenže to už píšťalka zůstala němá. „Nemám ve zvyku si stěžovat na rozhodčí, ale tady zápas nezvládli na obě dvě strany,“ vyjádřil se neštěmický trenér Jan Deutsch.

Penaltový zásah Martina Hlaváčka byl jedinou trefou celého zápasu. Hosté se tlačili silově do šancí, měli je, ale naráželi na nepřesnost nebo připraveného gólmana Patku. Navíc v 71. minutě přišli po červené kartě o střelce Patrika Láchu. To už neštěmická lavička bublala jako obří sopka. „Je krásný počasí, mohli jsme si zahrát fotbal a ty to zku*víš,“ zaznělo k rozhodčímu od vytočených funkcionářů hostů.

První čtvrtfinále mezi Kometou Brno a Litvínovem.
5:1, paráda. Chemici zapálili Brno, Kometa rychle padá z oběžné dráhy play off

„Penalta zápas rozhodla, ale na to se nechceme vymlouvat. My své šance měli, neproměnili jsme je. Myslím si, že jsme byli lepším týmem. Otázkou je, co by se stalo, kdyby nám nevyloučili Láchu. Myslím si, že bychom tam nějaký gól dokázali dotlačit. Máme dost zkušeností na to, abychom si s mladíky Mostu poradili. Nestalo se, bohužel,“ mrzelo Deutsche.

„Byl to náročný zápas, protože musím říct, že Neštěmice jsou hodně důrazným soupeřem, jsou i šikovné na míči. To zakládání útoku mají založené na dlouhém nakopávaném balonu, kdy pak chodí do soubojů a vyhrávají je, takže to pro nás bylo hodně těžké. Za to jsem i dvojnásob rád, že jsme to dneska odehráli s nulou vzadu, že jsme jí udrželi,“ přidal svůj pohled mostecký trenér Stanislav Hofmann.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...