Překvapení se zrodilo ve velikonočních zápasech krajské I. B třídy B. Favorit z Chlumčan narazil na trávníku Málkova 4:2. Přitom pro favorita a jednoho z aspirantů postupu se začal zápas v Málkově odvíjet parádně, když po poločase vedl 2:0. Jenže pak sklapla Csaplárova past. V 53. a 61. minutě se prosadil málkovský kanonýr Tomáš Boháček a srovnal. Devět minut po něm vystřelil vedení domácím Šilar a v 78. minutě dokonal porážku hostů Vaněk. Chlumčany spadly na čtvrté místo v tabulce za trio Klášterec, Litvínov a Lenešice.

III. okresní třída: Polerady - Duchcov B 4:1. Vlevo v rudém dresu poleradský kapitán František Sidor.

Litvínov se ve víkendovém zápase mohl opět opřít o kanonýra Jakuba Lišku, autora dvou branek, když jednou se Liška nemýlil z penaltového puntíku. Jak teď vypadá samé čelo tabulky? Lídrem je Klášterec se 48 body, druhý Litvínov jich má 44, třetí Lenešice 43 a čtvrté Chlumčany 42. Pátá rezerva Loun je na 41 bodech.

Tabulkou začalo stoupat i po podzimu jedenácté Meziboří, které je na osmé figuře a naposledy těsně 2:1 venku složilo nepříjemnou lounskou rezervu, na čemž se podíleli Jakub Rameš a Jiří Smola.