„Myslím, že do zápasu jsme celkem vlétli a herně jsme byli o něco lepší, ale maximálně po vápno. Šancí jsme moc neměli, naopak domácí byli velice silní ve standardních situacích a nás výrazně podržel náš brankář. Kdybychom šli do šaten za stavu 3:0 pro Jiřetín, asi by se nikdo nedivil,“ chválil především Jana Brožíka mezi třemi tyčemi.

„Byl to zápas blbec,“ viděl jiřetínský trenér Václav Štípek. Není divu. První poločas se obešel bez branek. V tom druhém Dušníky nastoupily a poprvé skórovaly v 51. minutě. Čtvrtou trefu dávaly v samotném závěru střetnutí.

Mostečtí krasokolečkáři na závodech v Pardubicích.
Mostečtí krasokolečkáři zářili v Pardubicích. Mají zajímavá ocenění

„Měli jsme v první půlce nějaké příležitosti, ale my se na vstřelení branky strašně nadřeme. Navíc soupeř byl opravdu kvalitní. Moc nám toho nedovolil,“ všiml si jiřetínský kouč. Horní Jiřetín v posledních třech střetnutích vybojoval pouhý bod. „Rádi bychom se pohybovali v lepších příčkách tabulky,“ řekl nedávno kapitán Petr Linka. To se jeho týmu momentálně nedaří.

„Musíme spoustu věcí do dalších zápasů zlepšit a konečně zase urvat nějaké body. V Rumburku to rozhodně nebude jednoduché střetnutí,“ je jasné Štípkovi, jehož celek je v tabulce krajské I. A třídy na osmé příčce. „My jsme jeli do Jiřetína s vědomím, že jsou doma velice silní a moc bodů u nich nerozdávají,“ načal pozápasové povídání trenér Dušníků Petr Lédl.

Střetnutí Mostu s Libercem skončilo remízou 2:2.
OBRAZEM: Stradins zachránil Baníku bod. Prosadil se z penalty

"Do druhého poločasu jsme trochu prostřídali, díky čemuž jsme z naší převahy vytěžili i šance, které jsme zaplať pánbůh proměnili v góly,“ oddechl si.„Celkově bych řekl, že to jsou velice cenné a důležité tři body, protože utkání určitě nebylo tak jednoznačné, jak možná napovídá výsledek,“ dodal.Jeho celek se nachází v elitní pětce, což je pro tým z Roudnicka velice lichotivá vizitka, s níž jsou v Dušníkách spokojení.