Před startem jara se tři týmy seřadily na 36 bodech. Teď jsou mírné rozestupy – Klášterec vede s 57 body, druhé Chlumčany mají 54 a třetí Litvínov 53. Na čtvrtém místě číhají s 52 body Lenešice, kterým se o víkendu povedlo složit Klášterec na jeho půdě hattrickem Tomáše Tykala 3:1. Tykalův střelecký víkend rázem sedm kol před koncem dal soutěži punc dramatu. A také šanci pro pronásledovatele, mezi kterými je zmíněný Litvínov, jenž naposledy přetlačil 2:1 lounskou rezervu.

Trenér Vladimír Růžička na víkendovém turnaji mládeže v Mostě. Hned si osahal zdejší hráčkou lavičku.
Námluvy s Růžičkou? Známe se roky, klub určitě nevykrvácí, říká Bednařík

„Sice jsme opět inkasovali první branku, ale rychle jsme dokázali vyrovnat zásluhou šťastného gólu Bichrta. Po změně stran jsme měli dvě stoprocentní šance zápas rozhodnout. Ale jak se říká: Nedáš, dostaneš. Platilo to i u nás. Po nekoncentrovanosti při bránění standardní situace domácí udeřili a tím i rozhodli. Tentokrát nám nechybělo nasazení ani fotbalovost, klukům není moc co vyčítat, ale body z toho nemáme,“ mrzelo lounského Vojtěch Trupa.

Litvínov před jarem žádná vzletná prohlášení o postupu nedával. „U nás je to o tom, jak se sejdeme. Kluci mají i jiné povinnosti. Uvidíme, kam na jaře dojdeme,“ řekl kouč Litvínova Tomáš Gergel. A jeho tým šlape, doklusává nejlepší mužstva. Jak tohle jaro asi skončí?


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...