Jiřetínští fotbalisté se dostali do vedení už po třinácti minutách hry díky Džubanovi. Hosté ovšem zvládli otočit a odvézt si tři body. Do poločasu totiž zvládl srovnat ve 33. minutě Holešovský a v 69. minutě překlopil skóre na stranu hostů Dobeš.

„Každá série jednou skončí a přišlo to s kvalitním týmem Šluknova, který má zajímavé mužstvo a šikovné kluky. My jsme bohužel narazili na to, na co si stěžuji stále a tím je neproměňování šancí. Sice jsme vedli, ale soupeř dokázal zápas otočit a my se zpátky do hry těžko vraceli. Ještě v poslední minutě jsme měli možnost srovnat, ale bohužel se nám to nepovedlo,“ mrzelo jiřetínského trenéra Josefa Tancoše. I přes porážku a souhru s ostatními výsledky se ovšem podařilo Hornímu Jiřetínu zůstat na páté příčce tabulky. Podzimní část sezony zakončí u druhé Bíliny.

Mostecké házenkářky čeká ve středu těžký zápas proti Dunajské Stredě.
Další výzva pro Anděly! Ve středu hostí silnou Dunajskou Stredu

Jak vypadá kolo před koncem podzimu tabulka krajské I. A třídy? Neohroženým vládcem jsou Dobroměřice, které ve čtrnácti duelech ztratily pouhý bod a vedou se 41 body. Na druhou Bílinu mají jedenáctibodový náskok. Na třetím místě je se 26 body celek Pokratic-Litoměřic.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...