ČFL, SKUPINA B:

Ústí – Živanice (sobota, 10.30), Baník Most-Souš – Benešov (sobota, 15.00), Chlumec – Teplice B (neděle, 10.15), Brozany – Hr. Králové B (neděle, 17.00)

DIVIZE, SKUPINA B:

Libiš – Chomutov, Štětí – Admira Praha B, Újezd Praha – Louny, Neratovice-Byškovice - Vilémov (sobota, 10.15), Meteor Praha – Č. Lípa (neděle, 10.15)

KRAJSKÝ PŘEBOR:

Modlany – Krupka (pátek, 18.30), Neštěmice – Srbice (sobota, 10.15), H. Jiřetín – Perštejn, Oldřichov – Baník Most-Souš B, Černovice – Ústí/Domoušice (sobota, 10.30), Žatec – Lovosice, Brná – Jílové (sobota, 17.00), Kadaň – Litoměřicko (neděle, 15.00)

I. A TŘÍDA:

Pokratice-Litoměřice – Junior Děčín (sobota, 14.00), Ledvice – Mojžíř (sobota, 15.00), Libouchec – Klášterec, Proboštov – Šluknov (sobota, 17.00), Rumburk – Ervěnice-Jirkov (neděle, 10.30), Spořice – Bílina, Roudnice – Dobroměřice (neděle, 17.00)

I. B TŘÍDA, SKUPINA A:

Chuderov – Svádov-Olšinky (sobota, 10.45), Křešice – Malšovice (sobota, 13.30), Chlumec – Bohušovice (neděle, 15.00), Dobkovice – V. Březno, Č. Kopisty – Heřmanov, Liběšice – Střekov, Č. Kamenice – Roudnice B, Dušníky – Hostovice (neděle, 17.00)

I. B TŘÍDA, SKUPINA B:

Chlumčany – Málkov, Duchcov – Osek (sobota, 10.30), Strupčice – Obrnice, Údlice – Novosedlice, Vroutek – Litvínov, Blažim – Meziboří (sobota, 13.30), Ohníč – Lenešice (sobota, 14.00), Louny B – Podbořany (neděle, 17.00)

II. TŘÍDA ÚSTECKO:

Neštěmice B – Chabařovice (sobota, 13.30), Malečov – Vaňov (sobota, 16.00), Povrly – Trmice (sobota, 17.00), Libouchec B – Tisá (neděle, 16.00)

OKRESNÍ PŘEBOR DĚČÍNSKO:

Verneřice – Březiny (sobota, 15.00), H. Podluží – K. Lípa, Jiříkov – Union Děčín, Mikulášovice – Boletice, Benešov nad Ploučnicí – Šluknov B, Jiřetín pod Jedlovou – V. Šenov (sobota, 17.00), Vilémov B – Dolní Poustevna (neděle, 10.15)

II. TŘÍDA LITOMĚŘICKO:

Libotenice – Býčkovice (sobota, 10.00), Černiv – Libochovice, Ústěk – Hoštka, Lukavec – Žitenice, Brňany – Litoměřicko B (sobota, 17.00), Lovosice B – Rovné, Dobříň – Budyně nad Ohří (neděle, 17.00)

OKRESNÍ PŘEBOR TEPLICKO A MOSTECKO:

Kladruby – Proboštov B (pátek, 18.00), Rtyně – Kopisty, Trnovany – Hrob (sobota, 15.00), Košťany – SK Dubí, 1. FC Dubí – Soběchleby, Oldřichov B – Sobědruhy (sobota, 17.30), H. Jiřetín B – Unčín (neděle, 17.00)

OKRESNÍ PŘEBOR LOUNSKO:

Tuchořice – Pátek, Žiželice – Kr. Dvůr (sobota, 10.15), Černčice – Holedeč (sobota, 13.30), Kryry – Kozly, Postoloprty – Vrbno, Dobroměřice B – Buškovice (sobota, 17.00), Výškov – Cítoliby (neděle, 17.00)

OKRESNÍ PŘEBOR CHOMUTOVSKO:

Nadstavba: O 1. - 4. místo: Rašovice – Otvice (sobota, 14.00), Strupčice B – Březno (neděle, 17.00), o 5. - 8. místo: Vilémov – Spořice B (sobota, 17.00), Černovice B – SKP Kadaň (neděle, 17.00), o 9. - 12. místo: Březenecká – Kovářská (sobota, 17.00), Ervěnice-Jirkov B – Libědice (neděle, 17.00), o 13. - 16. místo: Loko Chomutov – Vejprty (sobota, 17.00), Radonice – Údlice B (neděle, 15.00), o 17. - 20. místo: Droužkovice – Klášterecká Jeseň (sobota, 17.00), Perštejn B – Hrušovany (neděle, 17.00)